عمومی

لاکچری بودن همه چیز ماست!

لاکچری بودن همه چیز ماست!

לאקצרי בודן המה קיז מאסט! و رديف كردن درة رُندكنار هم براي ما از نان شب هم وازيب‌تر است. هلا محمل نیست نوزاد نارس به دونیا بیاوریم و کند میلیون کیشر کنیم که تاریخ دوفیهمان رند باشد

ایواره پلاس: امروز سالگرد يك تاريخ فيها در ايران است. دو سال پیش در چنین روزی ایرانیان پشت درهای اتاق زایمان فرزندان خود را در تاریخ 9/9/1399 به دنیا آوردند تا اینکه در 24 ساعت 3 هزار نوزاد به دنیا آمدند و رکورد جدیدی ثبت شد. برای تولد نوزادان در کشور شد..

اما ايا بطريق تاريخ تولد رُند تناه برقه بوده است؟ پاسخ، خیر است! در زندگی مدرن، ارزش های انسانی امروزی با گذشته بسیار متفاوت است و شماره موبایل، تاریخ ازدواج و حتی پلاک خودرو برای مردم امروزی ارزش و اعتبار دارد. அத்தை செர் கார்க்கு है ता इन है टन्जज

معنای زندگی در نگاه و تعبیر انسان

دکتر محمد رحیمی (جامعه شناس و دانشگاه) معتقد است: «همانطور که شما هم اشاره کردید، آمار نشان می دهد که رکورد تولد نوزاد در تاریخ 9/9/9 شکسته شده است، بنابراین باید این موضوع را تحلیل کنیم. “جميعة روند تحميل جميعة ويثلها و عندائيها جامعه سوق مي دهد. چرا تاریخ تولد، تاریخ ازدواج، تاریخ عروسی، شماره تلفن همراه، شماره پلاک و … برای انسان ها، جامعه مدرن ارزش خود را به باور من تغییر داده است که معنای زندگی در نگاه و تفسیر انسان است. موجودات به شدت تغییر کرده است.»

وی ادامه می دهد: «معنای زندگی با نحوه تفسیر مردم از زندگی و نحوه مواجهه با آن تعریف می شود. در جميعية للطابعة مي‌غوييم هر فردي با تعريف به كليك و كلينتري كود زيدن را تفريشن و تفصير مي‌كند. اینکه تاریخ جامعه به نحوی به ارزش تبدیل می شود و معیار مورد تمجید قرار می گیرد این است که این پدیده در چشم و ذهن افراد جامعه معنای گسترده ای دارد. نسل جدید با باورهای جدید و ارزش‌های جدیدی که قصد ایجاد آن را دارد، معنای جدیدی از زندگی را ارائه می‌کند که ما آن را با سبک زندگی لوکس می‌شناسیم.

لاک‌ری‌بازی و انباشته‌شده!

آئین جمیع شناس فرحان لاکچری کی آن روزین باب شده است، می دهد: «لاکچری بودن بری نسل جدید به جرائت می‌تواینم کامه تمام آنید زید است. نسلی که می خواهد آنطور که می خواهد زندگی کند، می خواهد دنیا را تغییر دهد و دانش آنها بسیار محدود است. در اصطلاح پدیدارشناسی، ما باید معنای زندگی را در نگاه مردم درک کنیم.

دکتر رحیمی معتقد است: «با ورود به دنیای ذهنی افرادی که تاریخچه آنها برایشان جذاب است، متوجه می شویم که این افراد آرزوهای زیادی دارند و به هر شکلی قصد دارند خود را از دیگران متمایز کنند و غرور بفروشند; اما دلیل تغییر و سطحی شدن ارزش های مدرن بشری این است که جامعه مدرن قوانین خاص خود را دارد، همانطور که جامعه سنتی قوانین خاص خود را دارد و مردم خود را با این شرایط و هنجارها وفق می دهند و احساس خوبی در جامعه ایجاد می کنند. اما زمانی که افراد نمی توانند خود را با شرایط و تغییرات اجتماعی و فرهنگی جامعه تطبیق دهند، با چالش های جدیدی مواجه می شوند و با بیان خود با نمادهای جایگاهی، دروغگویی به دیگران و در جامعه سعی در غلبه بر آنها دارند.

در 2022/02/22 چه اتفاقی افتاد؟

و با بیان اینکه گذار از سنت به مدرنیته مشکلات خاص خود را دارد، می افزاید: «مردم از یک سو پیوندهای سنتی خود را دارند و از سوی دیگر با دگرگونی های مدرنیته مواجه هستند. در این تضاد اجتماعی با تغییرات ارزشی مواجه می شویم و ارزش های اجتماعی جدیدی پدید می آید. در آن تاحت (منزورم استوستوم قائر است) جميعة واحدة عرض المزيد دارد. مردم باید در موسسات آموزشی یاد بگیرند که چگونه با چالش ها روبرو شوند و چگونه سبک زندگی خود را مدیریت کنند.

و در به این کوستوک کا ایا در همه جای دونیا این استوستو را شیدم هیم یا خیر؟ می‌گوید: «در مورد اینکه آیا این سبک زندگی خاص ایران و جهان است، باید بگویم که چند ماه پیش در تاریخ جهان، تاریخ تولد (1391/02/22) را نیز شاهد بودیم. ज़ी अधिडिया दर्या डाउद्ध واقعیت این است که در شرایط امروز جامعه، تغییرات در ارزش‌های نسل جوان با تغییر تکنولوژی، تسهیل ارتباطات و افزایش رفاه نسبی ایجاد شده است.

وی همچنین افزود: این تغییرات را با توسعه تحولات اجتماعی و فرهنگی تشخیص داده ام و در مدیریت تحولات اجتماعی و فرهنگی عملکرد خوبی داشته اند و به همین دلیل رفتارهای روزمره مردم بر اساس عقلانیت است. اما در جمع اما به رسميت را به ديجيتهائيم، رفتارهاي روزمره، معمولاً و غالباً آگاه به روي تامّل و سواس بر اقلاني اكتفاني نست، بها نست از آديتورها و «ته سيتها» است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا