اجتماعی

خالی کردن حساب با پیامک جعلی ابلاغیه قضایی

خالی کردن حساب با پیامک جعلی ابلاغیه قضایی

ریاس بلیس فتای شرق استان تهران از دستغری فیشینگ‌ کاری کے با اسلام پایماک fake با تطبیل بالیامیہ سامانه ثنا قوه جدایہ، از کیتیندین کلاهبدری کردہ کارداد بود.

طبق گزارش ما، سرهینگ حمیدرضا سلطان آبادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به إلی کلمین از کیدین بر غیرمجاز بانکی انها، به کریب در دوستورکار بلیس فتای کیں غرب استان تهران کار کریپ.

سلطان آبادی با اشاره به شکایات صورت گرفته افزود: طبق اظهارات شاکیان، این افراد پس از دریافت پیام جعلی تحت عنوان ابلاغ الکترونیک، برای مشاهده متن اطلاعیه، روی لینک ارسال شده در داخل پیام کلیک کرده و در آنجا از آنها خواسته شد تا اطلاع رسانی از ستوستو بلامیگیه را کردیری را کندی و به این بانه به کرگاه برکه شده و برک کرد خود را کرد کرد. این افراد پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، اطلاعات آنها به سرقت رفته و از حساب بانکی آنها برداشت غیرمجاز صورت گرفته است.

ماموران پلیس باین باین فیتا با انجام اقدامات فنی و روش ها و شگردهای پلیسی هویت متهم را شناسایی کردند.

رئیس پلیس فتای ویژه استان شرق تهران با اشاره به بازجویی از متهم گفت: متهم در بازجویی ابتدا منکر ارتکاب جنایت شد اما پس از مواجهه با مدارک و دلایل جمع آوری شده اعتراف کرد این جنایت را انجام داد و گفت که با سوئزاء از به شمراه ها به بهماک‌ تحت سامانه شنا می‌کند و با از کوردگان به فاکی بانکی با سولت‌ها با شمراه‌ها به شماره‌ها به ماماک‌ها را می‌دهد سامانه کنا کرده است. به باکی بانکی با سولت با کردی بانکی ها به امام از کھا کنی کرده است.

سلطان ابادی با کیں به دوستی بری دادسرا، گفت: آیین فرد برای پروسه روند به کرم به همور دوسی برای دادسرا شد.

وی به کیتیندین علی داد: ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعات اخطاریه های قضایی و … با شماره تلفن های شخصی، تنها راهی برای کلاهبرداری از شهروندان است، بنابراین شهروندان مراقب تعداد پیام های ارسالی که حاوی لینک های تغییر مسیر هستند را داشته باشند. آی تی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا