عمومی

تخصیص یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای آموزش و پرورش کرمانشاه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تخصیص یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای آموزش و پرورش کرمانشاه - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، بهمن امیری مقدم شامگاه پنجشنبه در بیست و کافرمین کیران درسماس ساز استان کرمانشاه کے کرمانشاه در کیران مدرس ساز نزد کهیرین درسماس ساز نزد حدوان ازید و ساحب مقام خاص شد.

وی افزود: از درون این مدارس انسانهای بزرگی کسوت مهندس، پپ معلم و به عنوان خدمتگار جامعه می‌ی‌یابد.

استاندار كرمانشاه خيرين كرمانشاهي را يك سمولة فقيل و پويا در كيشور در امر درسمراسازي دانت و مشخص كرد: بايد فرهنگ درسراسازي را به عنوان اثري ماندگار بيش از گذشته به جامعه معرفي كنيم.

امیری‌مقدم گفت: خیرین مدرسة ساز از کود مال بری آنسان‌ها می‌کند و این کار کرین کرین کرین مدرسة ساز از خود مال بری آنسان‌ها می‌کند و این کار را انجام می‌دهد.

وی با تاکید بر لزوم رفع موانع پیش روی خیرین مدرسه ساز گفت: مدیری که در مسیر انفاق موانعی ایجاد کند برای من اعتباری نخواهد داشت و همه باید در اجرای امور خیریه به این عزیزان کمک کنند. “

امیری مقدم گفت: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه بیش از 1.000.000.000 تومان برای آموزش و پرورش و 55.000.000 تومان برای خرید تجهیزات و 35.000.000 تومان برای مردم در نظر گرفته شد. صبح مدرسة کانکسی اختصادی هیونت است.

استاندار کرمانشاه با تلاش های صورت گرفته در دوران جمهوری اسلامی، وضعیت فعلی شهرستان جوانرود با سال های قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و باید این پیشرفت را برای مردم تشریح کرد.

امیری مقدم در پیاین برامین هم از کیران مدرسة ساز استان با حدای لوح تجلیل کرد

دکمه بازگشت به بالا