اقتصادی

برگزاری نخستین فن‌بازار تخصصی پوشاک بانوان در مازندران

برگزاری نخستین فن‌بازار تخصصی پوشاک بانوان در مازندران

عسنا/مازندران رایس جهاددانیشکی مازندران، از هداکت ولین فن‌بازار الفرشاک با حوزر فیلمان و نواوران مازندران وشاک اسر دوشنبه 28 آذرماه در کرکس بین‌وهوں فین‌بازاری نیاوران ساری خبر داد.

بهـقزارش ایواره، مهندس محمدرضا شفائیان در مراسم برگزاری نخستین جشنواره بازار تخصصی پوشاک بانوان مازندران، گفت: نخستین جشنواره بازار تخصصی هنر بانوان مازندران، عصر روز دوشنبه 28 آذرماه با حضور مسئولین استان، افتتاحیه و تا دوم ماه 1401 در مرکز نمایشگاه بین المللی نیاوران ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این جشنواره از ساعت 16 الی 22 برگزار می شود و با حضور حوزه پوشاک بانوان، افزود: تاکنون بیش از 35 حوزه طراحی فعال در حوزه پوشاک مردانه اعم از مشاغل، مجالس و … با فیلما کله‌شو مکارک می‌شود نام نویسی کیرد و فردا در مهلای فیلم منتشر شد.

وی با بیان اینکه در این بازارچه هنری نوآوری های خرده فروشان استان در زمینه پوشاک بانوان به نمایش گذاشته شده و تاکنون در زمینه مسابقات طراحی نیز آثاری به این دفتر ارسال شده است، گفت: ادارات، سازمان ها و دستگاه ها هستند. دعوت به بازدید از این جشنواره برای استفاده از این ظرفیت.

وی افزود: این جشنواره با حمایت معاونت امور بانوان و خانواده استانداری مازندران و با هدف ایجاد شبکه کسب و کارها و آثار مرتبط با پوشاک، شناسایی پیشتازان مرتبط با زنجیره ارزش پوشاک، تعامل با رهبران ملی و برند برگزار می شود. مالکان برای توسعه این صنعت در استان و هنرآفرینی بازارچه و توانمندسازی صاحبان مشاغل کوچک و خانگی و بازارچه بر اساس ظرفیت های منطقه ای، ملی و بین المللی با توجه به کیفیت و استانداردهای جهانی و توسعه صنایع خلاق و خلاق سازماندهی می شود. نوآوری در زمینه پوشاک

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران، ترویج طراحی و ارزش‌های بومی و ملی در هویت و پوشش جامعه ایرانی، استفاده و اشاعه نمادها، نشانه‌ها و عناصر هویت اسلامی، ایرانی در مد، مد و سبک زندگی، تشویق و تشویق طراحان طراحی و لباس برای ارائه محصولات لوکس و نوآور و الگوهای رویدادهای نوآوری و تجاری سایت در توسعه صنعت پوشاک از دیگر اهداف جنواست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا