استان ها

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیجیان نمونه استان برگزار شد

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیجیان نمونه استان برگزار شد

به روتاف ایواره از البرز; ˈ مرتضایی ولی پوریˈ در نشست فعالان اقشار مختلف بسیج شهرستان ها در روز دوشنبه با هدف تشکیل کمیته دغدغه استان بسیجیان گفت: پایگاه های مردمی بسیج در رفع برخی از مشکلات موثر است. مشکلات جامعه».

آیت الله رئیسی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حضور بسیجیان در تمامی صحنه ها و صحنه های اجرایی کشور و تاکید بر ویژگی های خاص و آرامش حاکمیت، با تردد در جمع مردم حضور خواهد یافت. قصر دعيف جميعة از براء و تاسي دولتمردان و كارقزارن نيز از يشان در امر خدمت به مردون تقديم كرد.

وی افزود: نیروی موثر کشور برای همه عرصه ها مورد نیاز است و اکنون کشور در موقعیت حساسی قرار دارد و به برکت انقلاب اسلامی به نیروهای فعال و قوی مانند 4 دهه اخیر حیات نیاز دارد.

دستیار استاندار با بیان اینکه امروز دشمنان کشور از همکاری با نظام و مردم دریغ نمی کنند، افزود: هرازگاهی فتنه های آشکار ایجاد می شود و این بار نیز به بهانه از دست دادن زنان است. Community, which half of Jamiat taseer ghaz kishore هست را کیمیت و جوانان ما را به ها کیشاند تا به شوم خود کے زدین به کیشر بیک بر کیشور است بیداد پیدید.

ولی پوری بیان کرد: تمام برامنریزها و خیال بردزیهای دوشمان محتوم به شکلت است که دیدید قطبه برومد در نارامی های اخرین با متتسترین نیدیدند کیدید.

وی افزود: وظیفه امروز ما به عنوان یک رهبر این است که در برابر این تلاش ها بایستیم و با انجام برنامه ریزی های هماهنگ و فعالیت های هدفمند زیر پوست برای همه اقشار مردم در طبقات و گروه های سنی مختلف، بتوانیم تخریب ها را خنثی کنیم. محیط و با پشتوانه مردومی، کیشور را از شر دوشمان درینی و کریکی در امان نگاه دریم .

در این دیدار بسیجیان حاضر در جلسه ضمن معرفی و اشاره به سوابق و سوابق فعالیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، دغدغه های خود و همچنین برنامه های اجرا شده در دوره های مختلف توسط پایگاه ها به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. با توجه به فضای حاکم بر جامعه مسئله برابری در مدارس بازدید میدانی از برخی محله های حاشیه ای و لزوم برنامه ریزی برای کار تشکیلاتی موثر، تولید محتوا در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای گروه های سنی مختلف و اجرای مجموعه ای از برنامه ها و اقدامات فرهنگی برای برقراری ارتباط عمیق با نسل های دهه هشتاد و نهم.

48

دکمه بازگشت به بالا