اقتصادی

افزایش مصرف گاز بخش خانگی و تجاری معادل ۲ فاز پارس جنوبی

افزایش مصرف گاز بخش خانگی و تجاری معادل ۲ فاز پارس جنوبی

وزیر نفت مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و تجاری را در مقایسه با زمان مشابه پارسال معادل 2 فاز پارس جنوبی اعلام کرد.

به گزارش ایواره، جواد اوجی امروز در بازدید از مرکز دیسپاچینگ شرکت ملی گاز ایران، گفت: امروز برای بررسی توزیع، تامین و هزینه های گاز به مرکز دیسپاچینگ شرکت ملی گاز آمدم.

وی ادامه داد: در حال حاضر روزانه نزدیک به 705 میلیون مترمکعب (حدود 70 درصد گاز کشور) از این منطقه برداشت می کنیم و با تدبیر اندیشمندانه آمادگی 100 درصدی برای گازرسانی و انجام تعمیرات اساسی خطوط لوله، دکل های گازکشی، داریم. پالایشگاه ها و ایستگاه ها.تقلیل فاشر وجد دارد.

وزیر نفت با بیان اینکه مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری روزانه 60 میلیون مترمکعب معادل 2 فاز پارس جنوبی نسبت به پارسال افزایش یافته است، تصریح کرد: از همه مردم می خواهیم برای بهینه سازی مصرف و مصرف خوب تلاش کنند. اقدامات تشویقی مردم عادی در نظر گرفته شده است که با هر یک درصد کاهش مصرف 3 درصد تخفیف گاز در نظر گرفته می شود و اگر جامعه نسبت به مصرف پارسال 30 درصد صرفه جویی داشته باشد گاز رایگان خواهد داشت.

وی همچنین به مردم توصیه کرد لباس گرم بپوشند و دمای هوا را بین 18 تا 21 درجه حفظ کنند.

به گزارش وزارت نفت، در این بازدید در ارتباط تلفنی با احمد باوش مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بر آمادگی حداکثری برای گازرسانی پایدار تاکید کرد.

قدردانی از سران قوا/ taxworkers صناعت نفت من دیر کاکنتی دولت شد

وزیر نفت در ادامه با قدردانی از کارکنان سهگانه، گفت: کارگران صنعت نفت مانند سایر کارکنان دولت هستند و از این بابت از آنها تشکر می کنیم و انشالله انگیزه مضاعف در کارگران ایجاد می شود.

6 خوان الى مده 10 تي شده است

اوجی در پایان اعلام کرد: در بحث ماده 10 قرائت ششم به پایان رسیده و فقط قرائت هفتم باقی مانده است و انشالله موافقت مسئولان ارشد نظام را جلب خواهیم کرد که موجب رضایتمندی خواهد شد. از همکاران

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا