عمومی

اجرای طرح آب‌رسانی به روستاها و جذب ۱۹ هزار میلیارد ریال بودجه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح آب‌رسانی به روستاها و جذب ۱۹ هزار میلیارد ریال بودجه - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سید محمدتقی شاهچراغی در دیدار با طلاب فعال فرهنگی در استان قم اظهار داشت: طریف به زبان ابتدایی احترام به مقدسات، احترام به معلم، روحانیت، جوانان، برای زنان و برای استفاده از سلاح سرد.»

وی در رضی سکنان کود گفت: تی 2 مهه جیست، ولین کاری که نمدایم، تقریباً 19 هزار و 500 میلیارد ریال از سفر دی ماه سال کیکس به استان متمم غربتیم به استان متمم غربتیم که از این سفر می شود.

استاندار قم بیان کرد: در این ایام بخشی از آبرسانی به 35 روستا به پایان رسید و بخشی دیگر نیز اجرا شد و بیش از 400 میلیارد ریال هزینه کردیم.

وی با تاکید بر اینکه پروژه هایی که در سفر رئیس جمهور با جدیت تعریف شده بود، گفت: آبرسانی به یک روستا افتتاح شد، انتقال آب و احداث مخزن نیز در حال پیگیری است.

شاهچراغی در ادامه با پذیرش برخی از ایده هایی که در زمینه پیشرفت علمی در حال وقوع است، اظهار داشت: در 2 ماه گذشته 21 واحد و عرصه فناوری جدید راه اندازی شد، سه شرکت دانش بنیان جدید تاسیس شد، یک شرکت خلاق ایجاد شد. در پارک علم و فناوری و 10 کے هم در فرشاء بت شفرون کار کرپت

وی با کیں با کے کے کے دہکده فناوری کروزیری استان با سنتوای توفهمنامه میان منزیرتکهای علم و کافوریزی گفت: 6 توفهمنامه نیز بین علم و فناوری و وایدهای صنعتی شد شد.

استاندار قم تصریح کرد: در حوزه فرهنگ و هنر نیز در مدت مشابه 2 ماه گذشته جشنواره ای با 43 گروه نمایشگاهی برگزار شد که نسبت به سال قبل 100 درصد رشد داشته است، 110 نمایشگاه نیز برگزار شد و مجموعه ای بین المللی تحت عنوان موزه فرهنگ و هنر افتتاح شد

برای ساماندهی بافت‌های فرسوده قم یک پیک زمین 48 زمینی شهند شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای پاکسازی بافت های فرسوده و تاریخی قم زمینی به مساحت 48 هکتار تعیین شده و مجوز و مجوزهای لازم برای آن را از تهران گرفته ایم، گفت: حدود 430 اوراق جزئی برای آن صادر شده است. آن که قیمت آن 50000 میلیارد ریال است به گزینه 10 چیدمان شهر تاثیر زیادی در راحتی شرایط زندگی دارد.

شاهچراغی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه صنایع فرهنگی نیز گفت: شهرک صنعتی شهاب که برای حوزه چاپ و نشر برنامه ریزی شده بود به مدت سه سال متوقف شد، اما تصمیم گرفته شده تا رسیدگی و رسیدگی شود. تقریباً دوباره راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: در زمینه صنایع دستی و هنری که با فرهنگ و فرهنگ کشور و استان همخوانی دارد، پیش بینی های متعددی انجام شده و کارهایی از جمله زمین خواری و تلاش برای کاهش قیمت زمین انجام شده است. .

استاندار قم همچنین با توجه به پتانسیل بالای استان در عرصه هنر و موسیقی خاطرنشان کرد: در قم هنرمندان مهمی در بخش های مختلف داریم و اتفاقاً چهره های شاخص هنرهای نمایشی، خوشنویسی و حرفه هایی مانند چرم و منبت از این استان است.

وی در بھش عدیه از سکنان گفت: مدیرانی در استان نداریم که به دلیل عملکرد ضعیف مجبور به فعالیت شده باشند، اما لازم نیست هر مدیری را مسئول رسانه ای کرد.

شاهچراغی یاداور شد: اگر ما با مدیری بردایری کردایم، به دیلی کلف، کریم و ای کای کریم بوده، و به آنیست این نیست ک در همه دینمین هدال است.

آمنا سنی مدیرون استان 8 سال جوان تر شد

بر اهمیت جوان بودن در انتصاب مدیران تاکید شد و گفت: میانگین سنی مدیران استان 8 سال کمتر است و مدیران جوانی که آورده ایم نیز اکثرا مدیران خوب، متعهد و متخصص هستند.

استان قم همچنین تصریح کرد: حجاب یک تکلیف قانونی است و شکی نیست که باید قانون در این موضوع اعمال شود، ما از آن حمایت می کنیم، اگر کار در مقابل قانون انجام شود، مقید به قانون نیستیم. தியுக்கு، பிரை தினுக்க்கு، מרדום וקוקה ו.

وی بیان دادست: اغر به حجاب به عین منزر ک سیانت است، توجه شود، به‌تور حتم زنان ممین و کنگلی نیز به آین تیکت شود.

دکمه بازگشت به بالا