اجتماعی

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روزپرستار

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روزپرستار

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی میلاد با سعادت حضرت زینب (س) را تبریک گفت.

به گزارش ایواره- به نقل از وبدا، در پیام دکتر بهرام عین اللهی وحید:

«بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) مبارک باد. این که روز بادید آن اسوه سبر و رازید را روز فرنستر هاباد اند اند، بر لیسلمی برانسران عزیز را سنگی تر می کند.

فرستان، منادیان ایتشار و کرامت حسنی اند; کسانی که جانهای بیمار و دردناک را به نور ایمان و زندگی و جانهای دیگر می بخشند، به جامعه نیز جان می دهند.

مداحان همگی برای آرامش و آسایش مصیبت دیدگان تمام وجودشان را می دهند و در این اخلاص سرشار از معنویت هستند و فضایل بزرگ بانوی عاشورایی حضرت زینب کبری (س) را به رخ می کشند که این صبر زنان جهان است.

بزرکداشت منزلت در یک روز از سال نیمی‌شود با تبلور حس دیرکوید در پرتو در کده در هر کیوت و هر آن بیک به بندا صلی ربورند، فرکمدار این ریسلات هتیر هینسی می‌شود.

امروز هواداران در نزد مردم عزیزتر و شریفتر از همیشه هستند و این لطف خدا و لطف خداست. فن فرشته رحمت بمرا است; کرا که هم با جسم و هم با روح بمرا سر و کار دارد. هم به جسم بمرا کند و بهدودی و را بکشند و هم جان و روح و را را صادی می بکنند.

انجام اقدامات درمانی دقیق و حساس، مراقبت از ایمنی بیمار، مدیریت بخش های بدون استرس، مراقبت از خود و زیردستان، به روز رسانی دانش و انجام تحقیقات، حضور در فعالیت های اجتماعی و خیریه، راهنمایی و هدایت بیماران، مراقبت معنوی و روشنگرانه، امیدبخشی و اعتماد به بیماران، تهیه گزارش های متنوع و مهم، برنامه ریزی کار پرسنل پرستاری و تقسیم کار بین آنها، ارائه گزارش و پیشنهادات به پزشکان و کادر درمانی، هماهنگی و هدایت تیم درمانی برای رفع نیازهای بیمار، اخذ پیشتاز در تکریم بیماران به ویژه سالمندان، ارائه الگوی مهربانی و دلسوزی در برخورد با کودکان نیازمند، کمک به تعلیم و یادگیری دانش آموزان، ضمن مدیریت خانواده و مراقبت از فرزندان، ایفای نقش مربی و مشاور سلامت در جامعه ، فقط یک انسان را پرستار جرات می نامند.

اگرچه اقدام ارزشمند هواداران در شرایط عادی کشور جای قدردانی دارد، اما حضور آنها در نمایش جنگ هشت ساله و همکاری با مدافعان حرم نقطه عطف و مایه مباهات است. برای این همکاران عزیز در کشورمان. Following the pandemi of covid19 در قودر سه سال کیکسی های ائینه ایزان از و داکاری برای کیشران عزیز کیشور ما آنه شد و حق ک در این ارینا saw the performance of Dakarane, romantic و علمانه داکارانه و علمانه بدیمی برای سایر سلامت. پرستاران در بین مدافعان سلامت در سخت کوشی و قدرت پیشرو هستند.

إنجبام از قدردانی از تلهاهای مجدانه و از کرککشانه فرنستان عظمین، روز خجسته فرنستر را به جمیعت شریف فرانسه شادباش می‌ویم و از دره‌های حدوانه عالی و از دره‌های المتعالی و سلیکوی سلامت و بروزی آینچران شادباش را نیز می‌دانیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا