عمومی

هیچ‌گونه مماشات با مجرمان حوادث اخیر نخواهیم داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

هیچ‌گونه مماشات با مجرمان حوادث اخیر نخواهیم داشت - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علی بهادری جهرمی شامگاه شامگاه پنجشنبه در جلسه پرسش و پاسخ ثارالله زنجان با بیان اینکه حرکت دولت مبتنی بر اعتماد مردم و با تکیه بر اراده آنان است، اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت در این مسیر حرکت می کند، این حرکت در حال انجام است. رشد اقتصادی کشور در یک سال به کودو پیک پرسته است کی شوله این روش به مرور کود را در سفره برومد به کود به ریشته است.

وی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف اقدامات خود را تسریع می کند، افزود: ما همچنان اولین نفر هستیم و هنوز اقدامات زیادی وجود دارد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه دشمن با تمام توان وارد شد تا در مسیر توسعه کشور گسست و مانع ایجاد کند، ادامه داد: وقتی دشمن متوجه شد اگر این مسیر پیش برود دردش حل می شود و قطار انقلاب به مسیر خود بازخواهد گشت.”

سخنگوی دولت با بیان اینکه هیچکس از وجود برخی نارضایتی ها در جامعه هراسی ندارد، گفت: اگر مشکلات برطرف شود دشمن از مردم متنفر است.

باهادری‌جهرمی با کیش به کند که اخریه در کیشور، گفت: هیک‌گون ماماشات با کریمان در هر کے باشکن در کے کے باشکین در کے کے.

وی افزود: در رابطه با حوادث اخیر ما بین مردم تبعیض قائل نیستیم، با توجه به اینکه اکثریت رهبری فرمودند اینها فرزندان این مملکت هستند که در مقابل ترفندها و تبلیغات رسانه ای دشمن قرار گرفته اند، اما ما انجام می دهیم. در رابطه با عوامل اصلی اغتشاشات هیچ تساهلی نداشته باشید.»

سخنگوی دولت فکر کرد: نوع برخورد با یک سری افراد که با اصطلاح سیاهپوستان یا احمق تفاوت دارند، متفاوت است. ما همه اعضای یک خانواده هستیم.

بهادری جهرمی گفت: ما بین سرکرده اغتشاشات و فردی که فقط بازیکن است و احساساتی است تفاوت قائل می شویم و با هر فردی که در مقام مسئول باشد برخورد جدی می کند حتی یک فرد عادی که مرتکب جنایت شود و به زندگی آسیب برساند. و دارایی افراد جامعه.”

وی افزود: ابزار واقعی دشمن رسانه ها هستند و امتیازات نسبی آنها در دوره های مختلف همین رسانه هاست و با فریبکاری و آدرس غلط افکار عمومی را به سمتی که می خواهند می کشانند.

سخنگوی دولت گفت: رهبر انقلاب مهمتر و سرسختتر از رهبر انقلاب است. البته باید توجه داشت که مردمی وجود ندارد، مشکلات حل نمی شود.

بهادری جهرمی با بیان اینکه همزمان با مسائل موجود، شاهد تغییر ماهیت قدرت جهانی هستیم، افزود: اختلافاتی که در سیستم قدرت جهانی به وجود آمده طبیعی نیست، به عنوان مثال جنگ اوکراین و … نقش ایفا شده در بحران انرژی و امنیت غذایی خنده دار نیست.

سخنگوی دولت گفت: در حالی که بسیاری از کشورها در این زمینه با بحران مواجه هستند، شاهد تضمین این محصولات از سوی کشاورزان هستیم.

بهادری جهرمی گفت: به وابستگی دولت به تولید داخلی نگاه می کنیم و شاهد افزایش 60 درصدی خرید تضمینی گندم از کشاورزان هستیم زیرا از ریشه کشاورزان استفاده نمی کنیم و 25 درصد در برنج و گندم افزایش می یابد. ” அத்தை தியுக்க்கு ராய்றுக்குக்கு

سخنگوی دولت با یادآوری اینکه در پایان سال 99، 27 هزار میلیارد تومان پول جاری توسط دولت هزینه شده است، گفت: روزی که دولت آن را تحویل داد، مبلغ فعلی 60 هزار میلیارد بود. ماهانه تومان به شرطی که پول نباشد».

وی به دولت به استیاکی نکندینگی کیدینگ کرد و عرباد: دولت برای آئین استیامت در کربت کی شامل تامین اقتضای سورسو که از آر و از آره بود. با توجه به این سیاست وصول مالیات نزدیک به 100 درصد افزایش یافت.

بهادری جهرمی در ادامه با بیان اینکه یکی از اقدامات دولت فعال سازی مبادلات تجاری با کشورهای همسایه است، ادامه داد: در همین راستا مبادلات تجاری ما با برخی از کشورهای همسایه در همان سال برقرار شده و خطوط ترانزیتی که بسته شده بود نیز وجود دارد. فعال است.

وی متذکر شد: دولت علیرغم وجود مشکلات آستین ها را بالا زد و تا وسط مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی که مردم را خسته کرده بود رفت و برای هر کدام برنامه ریزی کرد.

بهادری جهرمی با اشاره به اینکه وقتی دولت برای سومین بار روی کار آمد، وضعیت کشور در شرایط سختی قرار داشت، افزود: بالاترین مقام رهبری نیز در اولین دیدار با هیئت دولت اعلام کردند که این دولت به در شرایط سخت کار کنید

سخنگوی دولت با وجود اینکه مدت ها این شرایط را تکرار نکردیم، زیرا بیم ناامیدی در جامعه وجود داشت، گفت: دولت سوم با توجه به ایمانی که مردم داشتند، نام خود را بر روی دولت گذاشتند. مردم، زیرا معتقدیم که اگر به اراده مردم تکیه کنیم، می‌توانم حل کنم، به همین دولت با پشتوانه مردونی وست میدان آمد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه دولت دو قانون اساسی برای حل مشکلات دارد، افزود: یکی از پایه های کار دولت این است که با وجود مردم مشکلات را حل کند و تاکید دیگر این است که اگر مشکلی وجود دارد. در جایی، ما از مشکلات فرار نمی کنیم.»

سخنگوی دولت گفت: کرونا در فضای مجازی دردسرهای زیادی ایجاد کرد به طوری که حاکمیت دست غرب همان استفاده دشمن از این موضوع است.

بهادری جهرمی دوشمان از روند ایجاد شده در حوزه استفاده مردم از فضای مجازی افزود: هرچه با فعال سازی مدارس، دانشگاه ها و هیئت ها جلو برویم، مردم کمتر به استاندارد استفاده خود از فضای مجازی برمی گردند.

وی با بیان اینکه دشمن همواره بر نقاط ضعف متمرکز است، گفت: در یکی دو ماه گذشته دشمن با تمام ظرفیت اعم از پول، رسانه و قدرت دور هم جمع شده اند تا امپراتوری دروغ بسازند. در رسانه ای که کشور را به وجود آورده است.» زمین بزادین اما بنا به فورمیش مقام معازم درکی امپراطوری آمریکا رو به افول است.

بهادری‌جهرمی با بیان اینکه برخی دست‌اندازهایی که دشمنان ایجاد می‌کنند تلنگر و فرصتی در دل بحران است، یادآور شد: باید از این تلنگرها استفاده کرد و هوشیار بود.

وی با بیان اینکه برخی از جوانان فریب و فشار دشمن را نپذیرفتند به همین دلیل مرتکب اشتباه شدند، تاکید کرد: پایان تمام مشکلات و دخالت هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرد با سبعیت، بد اخلاقی و دروغگویی آنها تمام شد.

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه محاسبه و شناسایی دشمن از اراده ملت ایران اشتباه بوده است، گفت: محاسبه جمهوری اسلامی از اعتماد مردم و اراده مردم درست است و درست است و هر مشکلی را می توان با تکیه بر آنها حل کرد.»

بهادری جاهرمی متزکر شد: امروز استمتح دریم و هندسیم به دردهای‌را کینیم عمروز دردها مسیر دردها امروز حقانیتش بریا ما بیش از دیروز به افتحان رشته است.

فرمود: «خداوند در هیچ جماعتی تغییری ایجاد نمی کند مگر آن که از درون خود تغییر ایجاد کنند».

سخنگوی دولت بابیان اینکه در برخی از این مواقع از این آیه عقب نشینی کرده و توجهش از مسیر اعدام منحرف شده است، تاکید کرد: درصدی از زمان آغاز به کار این دولت طوفانی که منجر به آن شد. یک شب و اتفاقی

بهادری جهرمی با اشاره به اینکه میانگین رشد اقتصادی کشور در 10 سال گذشته چهار دهم درصد بوده است، افزود: دلیل این موضوع نیز اصرار بر اتکا به میز است.

وی با بیان اینکه باید خودمان برای تغییر برنامه ریزی کنیم و برای حل مشکلات و دستیابی به دستاوردها پیشقدم شویم، گفت: در این مسیر اگر حرکت کنیم قطعا با اراده، خواست مردم مسلمان، غیرمسلمان مبارزه خواهیم کرد. مسلمانان و ایرانیان همیشه پیروز خواهند بود.”

بهادری جهرمی افزود: اگر در جنگ به اراده خود تکیه نکنیم و بخواهیم پیشرفت کشورمان را به اراده دیگر کشورها وصل کنیم، دستاوردی نخواهیم داشت و تغییر و تحول در وضعیت ما حاصل نمی شود. رخ دادن.

سخنگوی دولت ادامه داد: متأسفانه چند سالی است که انقلاب اسلامی از مسیر درستی که می‌دانست و به پیشرفت‌های خود رسیده است، برداشته شده است، اما ایران اسلامی با اقتدار راه خود را ادامه خواهد داد.

بهادری جهرمی با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب در 1 یا 2 ساعت قابل بیان نبود، افزود: در حوزة علم علم، کیشور ما ردونه پانزدهم جهان را درد. از جمله مهمترین دستاوردهای علمی می توان به پرتاب فضایی، ساختار ربات شبیه انسان، تولید لیزر، صنعت دارو، شرکت های دانمارکی الاصل و بسیاری از دستاوردها لذت برد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه در آن زمان حدود 16 تا 17 درصد پزشکان زن در کشور برای بیماری های زنان و زایمان داشتیم، گفت: به برکت انقلاب اسلامی بیش از 95 درصد پزشکان این حوزه را زنان تشکیل می دهند.

سخنگوی دولت گفت که اینترنت قطع نشده و در حال حاضر از بخش های مختلف استفاده می شود. این دو پیام توهین آمیز هستند و شفاف نیستند.

بهادری جهرمی متذکر شد: پلتفرمی که هنر و عکس حاج قاسم را حذف و هشتگ می کند خشونت را ترویج می کند، چگونه می تواند مدافع حقوق مردم ما باشد؟ در مدینه که تعریف سلام و اغتشاش داه می شود ایا با این فایز متکتف شود آیا نباید با آن برخورد کرد؟

ویبا با بیان اینکه دولت در قالب بسته پیشنهادی از کسب و کارهای اینترنتی حمایت می کند، ادامه داد: البته مابقی پیام رسان ها و کسب و کارهای اینترنتی فعال هستند اما کسب و کارهای فضای اینستاگرام آسیب دیده اند، بنابراین ما پیگیری نمی کنیم. حقوق این بسترها در جامعه حقوقی و سیاسی دولت نیز در حد توان از یکس‌وکارهای این‌ترینی کسب‌وکرهای این‌ترینی شده آن را پشتیبانی خواهد کرد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 95 درصد کلاس‌های دانشگاه باز است و دانشجویان در کلاس‌ها حضور دارند، گفت: جلسات خود را به طرق مختلف ادامه می‌دهم و در دانشگاه و در بین آنها حضور خواهیم داشت. همه ی دانش آموزان.

بهادری جهرمی با تاکید بر اینکه اقدام دولت در خصوص بازگشایی دانشگاه ها با توجه به وجود مشکلاتی از جمله برنامه ریزی های دشمن و تعطیلات طولانی پس از ویروس کرونا هوشمندانه بوده است، گفت: این اقتدار نهایی دولت است که با وجود همه مسائل enemies’ plans and their plans, the space دانگاه را برای روشنگری وفتمان مناسب دانست تا دانشجویان با استدلال گفتمان با اغواگری و دشنمایی دشنایی.

سخنگوی دولت همچنین گفت: در خصوص اخبار منتشر شده از سوی وی مبنی بر بازگشت علی کریمی به کشور، متاسفانه این سخنان را به طور کامل در فضای مجازی منتشر نمی کنند. کسی؟ در منطقه CHE؟ با مدرک کشته شدند. اگر این ادعا درست باشد، آن را می پذیریم.

بهادری جاهرمی همچنین گفت: در صلاح با جابه‌جایی ناکارامد مدیرین عکر در کنار ترک فعل دولت در برب آئین سلامه به جد ورایت ایستاده است.

وی در ادامه با بیان اینکه صنعت خودرو دچار دردهای مزمن شد و نتوانست مشکل خود را در مدت کوتاهی حل کند، ادامه داد.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه مجوز واردات خودرو داده شده و شرکت ها در مراحل ثبت نام و ثبت سفارش هستند، اما این روند زمان بر است، گفت: 107 هزار خودرو در انبار داشتیم که در واقع ذخیره شده بود. به طور کامل ساخته نشده است، و امروز ما هیچ خودرویی در انبار نداریم.”

بهادری جهرمی افزود: سالانه به حدود یک میلیون و 500 هزار خودرو نیاز داریم و در ابتدای دولت 600 هزار خودرو تولید داشتیم. 1 میلیون و 300 هزار خودرو ساختیم.

سخنگوی دولت با بیان اینکه طی چند سال گذشته حدود 5 میلیون نفر به بورس دعوت شدند و در بازاری که ریسک، سود و زیان بدون آگاهی دیده نمی شود، دولت به تعهد خود در قبال مردم و هرگز بازار سهام را باز نخواهند کرد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر بر بورس تاثیر منفی داشته است، گفت: دولت به ناچار روی بازارهای واقعی سهام که در واقع در دست شاخص های واقعی بورس است، تمرکز خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه خصوصی سازی با تاخیر پیش رفتیم، اما در حال انجام کار هستیم، تاکید کرد: دیگر نمی خواهیم مانند هفت پا شاهد اتفاقات جاری باشیم. با تعدد به جلو حرق کرد.

سخنگوی دولت در ادامه با بیان اینکه شعار و حتی الزام قانونی ایجاد 4 میلیون مسکن در 4 سال و موضوع تکلیف قانونی آن است، گفت: حدود یک میلیون و 500 هزار واحد مسکونی به تفکیک شهر و شهرستان، در حال تولید هستند.

بهادری جاهرمی افزود: در هوزا مسكن این روسیروس هیدم وقتی منابع مالی واقعی نداریم باید مثل دولت قبل كیب كلك خلك پول رفت كین باعث دائن تورم شود. حرک دولت با تمانینه است تا همار تورم را نیز در به این سلمه به رکود و نبود کرکود در کارها نیست.

بهادری‌جهرمی با بیان آن شهر زنجان شهر غیرت و فرحن عشورایی و محرم است، تیک کرد: تیی آتین نمازی و درکلی اخرین، مردو زنجان خوش درکشیدند.

دکمه بازگشت به بالا