استان ها

هیأت صلح روستای صلوات آباد سنندج افتتاح شد

هیئت صلاح روستای صلوات آباد سنندج عملادی شد

اثائيس تعليقة حل ديفة استان كردستان در ين السلاسه در إشاهدة داشت: ترويج و توسعه فرهنگ صلح و سازش در جامعه از مهم ترين وظايف و رسالت هاي صلح است.

به لوگر ایواره از خبرگزاری کردستان; با حوزر عاشاء تعليق حل ديكون استان كردستان و عدنة صلح ياران روستاي صلوات اباد سنندج هيعت صلح آين روستا عندة شد .

در این مراسم بهادر اسدی معاون توسعه حل اختلاف استان کردستان گفت: اهداف در رستایی ورزشگاه، صبر و شکیبایی و نحوه مشارکت مردمی، جذب مردم و مردم معتمد بومی و ایجاد آرامش است. و مصالحه که همواره یکی از روش های جایگزین عدالت است، این هیئت های صلح در استان استمناء می شود.

اسدی افزود: روستای صلوات آباد با بیش از 4 هزار نفر جمعیت و پیشینه فرهنگی خاص از پتانسیل بالایی برای آشتی برخوردار است و صلح دوستان در این روستا می توانند از ظرفیت، پایگاه اجتماعی و نفوذ خود استفاده کنند. کلمات برای جلوگیری از ورود پرونده به دادگاه

اسائيك تعليقة حل ديكون استان كردستان تقديم كرد : از بدو اسلامي فيليتي‌هاي استان، موارد مختلفي از جمله اختلافات اموالي، اختلافات خانوادگي، قتل، اختلافات قبيله‌اي و … را با سابريك و حمياري اعضاي شوراي حل اختلاف و ستاب سبر به كايف‌ها مي‌پردازند. و مصلای شده و عمل این هیئت ها در استان کردستان رداد دارد.

در پیاین آیین کرامین استان کردستان

شایان ذکر است که روستای صلوات آباد در 5 كمیری جاده سنندج به همدان واقع شده است.

انتهای پیام/

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا