استان ها

نوش آبادی اقدامات مجلس یازدهم را تشریح کرد

نوش آبادی اقدامات مجلس یازدهم را تشریح کرد

ایواره/تهران رياس مجموعة علي الشرستانهاي استان تهران رافوت مبسوطي از مجلس يازدهم و تصويب خانه ملت در هوزا.

حسین نوش آبادی روز جمعه 23 اردیبهشت در جماعت مردم شهرستان ورامین افزود: تصویب قانون تسهیل پروانه کسب، اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون حمایت از خانواده و جوانان، قانون امنیت غذایی، قانون تولید مسکن، قانون مالیات بر خانه های خالی، قانون طبقه بندی معلمان، قانون یکسان سازی حقوق مستمری بگیران و افزایش حقوق کارکنان دولت، قانون اصلاح قانون ساختار بانک مرکزی و قانون اقدامات راهبردی و حمایت از حقوق ملت ایران از جمله اقدامات مجلس قرن یازدهم که در دو سال اخیر به تصویب رسید.

رئیس فراکسیون دیپلماسی بین الملل و حفظ منافع ملی مجلس با اشاره به تحولات اخیر کشور و رعب و وحشت بسیاری از هموطنان عزیزمان در اکران، بر حفظ وحدت و وحدت ملی تاکید کرد و گفت: از إضاءة. مدينة و عندة تبديل و تشكيك در عفكر و ذهان برومان علي جوانة، سعي در برهم زدان كيشور كردو و يا به غيري از سه ترائر عندين، هبيلين و جاهلين، ويحترهاي ديينيو و ملي را سيمع غيرت است.

نوش آبادی با پرداختن به جنگ شناختی و ادراکی دشمن علیه ملت ایران، جهاد تبینی را در این شرایط حائز اهمیت دانست و بر تقویت باورهای و ارتقای سطح بینش سیاسی و اجتماعی نسل جوان در مقابله با انحرافات فکری، تاکید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا