اجتماعی

فردا؛ امضای تفاهم‌نامه ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

فردا؛ امضای تفاهم‌نامه ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

سخنگوی شهر تهران گفت: فردا سه شنبه توافقنامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت امضا می شود که این تعداد واحد به سایر پروژه هایی که به مرحله ساخت و ساز رسیده اند اضافه می شود. دور

عبدالمتاحر محمدخانی در گفت‌وگو با آسنا، وی با اشاره به تفاهم نامه جدید شهر تهران با نهادهای مختلف برای تامین مسکن پایتخت، تصریح کرد: شهر تهران فردا با ارتش، ارتش، فرماندهی اداری، نیروی انتظامی و نیروی انتظامی تفاهم نامه امضا می کند. مشارکت مردم ایران در ساخت و تولید مسکن در پایتخت باشد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام برای ادامه ساخت مسکن در پایتخت و مربوط به پروژه های اردوهای جهادی اسکان است، گفت: قرار است 20 هزار واحد توسط ارتش، 15 هزار واحد توسط ارتش، 5 هزار واحد توسط فرماندهی اداری، 50 هزار واحد تسور شستا و 10 هزار واحد توسر شرکت ایواره تهاتر ایرانیان، شهود شود.

محمد خانی گفت: تمامی پروژه هایی که قرار است فردا امضا شود 3 ساله است و به زودی ساخته می شود. قدر و ساهم شهرداری تهران در هر پرکتی‌ای است; اما مهمترین اقداماتی که شهر تهران در بحث ساخت و ساز ساختمان دنبال می کند، تسهیل و رفع موانع است.

سخنگوی شهر تهران ادامه داد: قبل از شروع کار مدیریت شهری فعلی، آقای اما در حال حاضر این تعداد به 10 هزار پروژه رسیده است و رهبر سازمان نوسازی اشاره کرده است که این تعداد به زودی به 20 هزار پروژه خواهد رسید.

وی کاترنشان کرد: فردا سه شنبه تعمیم نامه ساخت کود 90 هزاز وید شوکسین در کپتفتی امضا می شود که این تعداد واحد به پروژه های دیگری که تاکنون به مرحله ساخت و ساز رسیده اند اضافه می شود. قرامة قرانگاه جهادی مسكن نشان می دهد شهرداری تهران در هوزا مسکن در کتفتین برامنا جدی و عریمی دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا