بین الملل

عامل حمله به منزل پلوسی در “ماموریت انتحاری” بود


عامل حمله به منزل پلوسی در "ماموریت انتحاری" بود

به گزارش خبرگزاری رویترز، درخواست دادستان برای بازداشت «دیوید وین دی پیپ» 42 ساله قبل از محاکمه منجر به اطلاعات جدیدی در مورد نیات او برای این حمله شد زیرا مظنون متهم به تلاش برای قتل یک مرد 82 ساله بود. پل پلوسی، همسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سایر اتهامات گناهکار.

همچنین دستور داده شد که DP باید بدون وثیقه در بازداشت بماند.

وکیل دادگاه منصوب از دادگاه گفت: دیپ برای اولین بار در دادگاه حضور یافت، زیرا دستش به گردنش آویزان بود، زیرا در حین دستگیری کتف مظنون پیچ خورده بود.

در اسناد اخیری که توسط دادستان ثبت شده، آمده است که دیپ به پلیس گفته است که واقعاً قصد آسیب رساندن به پل را نداشته است، اما اضافه کرده است که “این یک ماموریت انتحاری بوده است.”

آدام لیپسون، وکیل دادگاه، پس از جلسه دادگاه به خبرنگاران گفت، تیم وکلای دی پیپ در حال بررسی تعدادی از موضوعاتی هستند که ممکن است در دفاع از وی نقش داشته باشد، از جمله “مسئولیت” موکل در مواجهه با وی. از “اطلاعات نادرست سیاسی” و وضعیت روانی او.

این حمله که منجر به بستری شدن پل پلوسی در بیمارستان شد، نگرانی هایی را در مورد خشونت با انگیزه سیاسی در یک هفته مانده به انتخابات در آمریکا افزایش داده است.

310310

تمام مقالات سایت بر اساس سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت نوشته های سایت بر عهده منابع خبری بوده و سامانه بر خط ایواره هیچ مسوولیتی در قبال کلیه محتوای این سایت نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا