استان ها

شرکت ۷۵۰ گروه جهادی تخصصی در رزمایش جهادگران فاطمی دو استان مرکزی

شرکت ۷۵۰ گروه جهادی تخصصی در رزمایش جهادگران فاطمی دو استان مرکزی

عسنا فرمانده لشکر خدا در میانه کشور از گروهان 750 جهادگر به صورت تخصصی در آموزش جهادگران.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در ابتدای راه جهادگران فاطمی ۲ شهرستان شازند در مراسم گرامیداشت هفته بسیج گفت: جهادگران برای خدمت به مردم و پرچم لحظه ای توقف نمی کنند. جبهه جهانی در خدمت مقاومت است.

وی تکید کرد: بسیگ امروز مسامر تر از هر زامین برای به مدر در میدان است و جهادران بسیج با تکا به قدرت ایمان و ازمی راسک برای آبادانی ایران کوی و مقتدر هلسانه می کند.

سردار کریمی افزود: به برکت روحیه دینی و انقلابی حاکم بر جوانان امروز امید و نشاط در بین نسل جوان و نوجوان زنده است و در سطح استان مرکزی بیش از 1300 گروه جهادی در عرصه های مختلف به مردم خدمت می کنند. .

وی با بیان المزید جهادی ترائر به یقت جهادی به یک جهادی ترایرا و گفتمان سراعری شده، گفت: ترایر جهادی بر عن کینش بر کرات و برکات فرینی است واحد افرین و نتورکت تواته های دوشمان در جنگهی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه به مناسبت روز بسیج، رزمایش جهادی فاطمیون 2 از 8 فروردین لغایت 19 آذرماه همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می شود، افزود: ، بهداشت و درمان، موعظه فرهنگی، دامپزشکی، معیشت، کشاورزی، خدمات، مقاومت اقتصادی و سایر حوزه های تخصصی در خدمت مردم هستند.

به گزارش ما، وی با اشاره به لشکر خدا خاطرنشان کرد: بیش از 750 گروه جهادی به صورت تخصصی در آموزش جهادگران فاطمی 2 در سطح استان مرکزی شرکت و با روحیه فاطمی در راستای خدمت به مردم هستند. و مشکلات نیازمندان و مناطق محروم و کم برخوردار را حل می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا