عمومی

سیاه چاله ای در کمین خوشبختی

سیاه چاله ای در کمین خوشبختی

بنظر ساده ترین اما طولانی ترین مسیر برای به انحراف کشیدن یک ملت، تهی کردن تخت اعتقادی آنهاست تا دراز مدت و در تناوب نسل ها، آنها که باقی مانده اند، دین بدون روح را دفن کرده و پی کار خود بروند. یکی از مهمترین ارکان نظام اسلامی و فقه امامیه که بسیار حائز اهمیت است، بی شک کانون «خانواده» است و مسلماً اعضاء مسئول شکستن مقاومت یک ملت هستند و با عقب نشینی آن ها، آن را بر عهده می گیرند. برای حمله به ارکان خانواده کافی است. کاری پر کستی، زمان بر اما با روسله ای کملا ظفرمندانه!!! صرف نظر از تعبیر «جنگ نرم» و این گونه بحث ها، آنچه در اطراف خود می بینیم و هر روز شاهد رشد خود نیز هستیم، کاهش «حرف زدن» در خانواده و اطرافیان همه اعم از پیر، جوان، زن، مرد و… زن یا مرد، در چنگال شبکه های اجتماعی خودشان را دارند! علاوه بر آثار مهم همه‌گیری کرونا و البته قطع ارتباط بسیاری از آداب و رسوم سنتی ایرانیان، خلوت‌های بسیار خصوصی که در دنیای مدرن و چالش‌های زندگی صنعتی سمی خطرناک در رگ‌های جامعه و اعضای خانواده است. در خطر انقراض است

تنهايي، عدم كنترل دروني، ضعف در اعتقادات ديني و اخلاقي و يا حتي برخي محدوديت‌هاي مالي باعث مي‌شود كه برخي از اعضاي خانواده به سمت نوعي روابط خطرناك اجتماعي كشيده شوند. يادمان بهد نظام تعليم ما هم به هر ديليل در ين نقيسه ي بجور سهيم است و ما كه هيك عرض المن هم هيك تعديقة در اين راستا نيمند !

بنشینید و وقتی ندانید چه وجه اشتراکی با بقیه نسلتان دارید، به راحتی و از روی کنجکاوی وارد حریم خصوصی خود خواهید شد. کے کے کے کے کے کے کے و از هم کستن لگونہ و کاکتب فامیلی و کے کے کے کانون کے است.

در کنار اینها باید جریاناتی را که هدفشان ترویج فرهنگ برهنگی و خیانت و روابط جنسی است و هر زمان و هر کانالی در حال ترویج آن است را باید بشناسیم و نسل بشر نیز در ترویج آن بسیار موثر است. فرهنگ! ما همیشه شاهد طلاق جنسی و طلاق عاطفی بوده‌ایم، اما امروزه شاهد روابطی هستیم که خطرناک‌تر است و خانواده‌ها را می‌سوزاند، زیرا در طلاق تکلیف طرفین و خانواده‌هایشان مشخص است، اما در این نوع «روابط» . 1

پذیرش رابطه با مردان در ادوار مختلف امری رایج است اما در شرایط امروزی زنان متاهل با این موضوع مواجه هستند که بسیار نگران کننده است.این موضوع که مشکلات اجتماعی جامعه ما با دنیای بیرون یکی نیست. به دقت نگاه شود اینطور نیست که برنامه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی بی تاثیر باشند، بلکه طلاق و روابط زناشویی تنها تحت تاثیر آن ها قرار می گیرد، زیرا این یک فرض ساده است، زیرا به نظر می رسد این آسیب ها مربوط به شاخص های مهم دیگری باشد.

به گفته یکی از روانشناسان اجتماعی، آقای معیدفر، «در گذشته این روابط مبتنی بر تفرقه بود و مهمتر از آن اینکه در آن زمان نقش مرد اولین خانه و خانواده، مرکز تجربه، اطلاعات بود. مبادله و تصمیم گیرنده نهایی در آن فضا عناصر زن وجود داشت که تحت تأثیر مرد و متناسب با میل و نیازهای مرد بزرگ شد و نباید بیش از حد دیده شود و همه می دانند که ما دیگر در چنین دنیایی نیستیم.

حمد . با تعريفات قلادة نمي توان عرض الموقع هاي موقعكي بريا تعالي جميعة امروزي نوشت زنان امروزی با آگاهی از روابط دیگر مردان به بهانه «حفاظت از آب» و «شخصیت مردم» با این پدیده، از این پدیده دوری می کنند و با درخواست طلاق، خیانت همسر خود را جبران می کنند. .

متأسفانه بسیاری از ازدواج ها بدون آشنایی عمیق بین دو طرف و بر اساس ظاهر لحظه ای انجام می شود و در چنین شرایطی بعد از مدتی طرفین به ظاهر یکدیگر عادت می کنند و رضایتی (به ویژه در مسائل جنسی) وجود ندارد. را نامجان کرده و چردونا را به سمت استیای از میکت خانه رهنمون می سازد. یعنی وقتی فرشتگان ازدواج برای طرفین ظاهر می‌شوند، با تغییر آنها عملاً نمی‌توانیم ثبات دیدگاه را ببینیم.

دقت در انتخاب همسر با معیارهای ثابت و به دور از تعصبات رایج و کنترل گرایش ها از طریق تقوا و بالا بردن سطح آگاهی و دانش در این زمینه و استفاده از مشاوره مشاوران و کارشناسان در این زمینه با بالا بردن سطح قابل دستیابی است. آگاهي براي امنيت خانواده، براي هر شوم و نوزوحري فيندون ي جيندة را بيمه ها هذا و تولود زينداشويي را به حجم و سيرين ترين يزيدني في جينده يدر.

6565

دکمه بازگشت به بالا