اقتصادی

رستم قاسمی می‌رود یا می‌ماند؟

رستم قاسمی می‌رود یا می‌ماند؟

خبر استعفای رستم قاسمی و عدم حضور در جلسه روز دولت، دولت را به فکر حفظ خدا قوت بخشیده است. با این حال هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده است.

به لوگو گزارش، هنوز کار روز از خبر تكذيب مجموعة رستم قاسمي از راح و شهرسازی نگذشته بود که ک

طبق آخرین اخبار رستم قاسمی چندی پیش استعفای خود را اعلام کرد. و در للسواء روز کارهشنبه 25 آبان 1401 هایت دولت نکرید تا گومه‌زنی‌ها نیسبت به کداحافیزی می‌شود و از سمت خود می‌شود. அக்க்கியியியி மு பிட்ட்டை ஜாண்தை ஜாண்ப்ப்ப்பு ஜாண்தை ராஜிய் காஜை செய்ப்பு மாட்டு மாட்டை மாட்டை

دلایل واقعی استعفا

تحمیل قاسمی عز مهها قبل بر سر زبان‌ها فیتد. این موضوع علاوه بر کند شدن روند اجرای نهضت ملی مسکن، انتقادات کارشناسان و برخی نمایندگان مجلس را برای ساکنان طبقه پنجم این ساختمان به همراه داشت. در کانار آن دستگری قاسم مکارم ـ مشاهلی رستم کاسمی در عالی شهریورماه نیز به هواشی دامن زد.

از جمال نقدهای ورده به فیلمی وزیر راه و شهرسازی، کندی اجرای طرح توسعه ملی با ساخت کار میلیونی فید شورسین است; پروژه ای که بیش از یک سال از آغاز به کار آن می گذرد و تاکنون برای یک میلیون و 600 هزار واحد زمین پیش بینی شده و 194 هزار واحد به مرحله فونداسیون رسیده است.

صداهای کریتیکی به رستم کاسمی از تشرین به رشته های سبز بهارستان است. اقبال شاکری ـ عضو کمیسیون عمران مجلس روز 11 آبان بیان کرد: به ایکید من رادستی مزید جموهری بررسی شود که اگر آقای مهندس قاسمی توانایی انجام کار را نداشته باشد، تصمیم دیگری گرفته می شود.

هفته آینده این شورا تعطیل می شود و شاید به زودی تصمیم جدیدی در خصوص وزارت راه و شهرسازی گرفته نشود. آنچه می توان با قطعیت و قطعیت گفت این است که رستم قاسمی همچنان وزیر است و حتی شنیده شده که فردا حضور خواهد داشت.

اخر روز

دکمه بازگشت به بالا