ورزشی

راهکارهای مقابله با نقشه‌های منافقان و سلطنت طلبان در جام جهانی

راهکارهای مقابله با نقشه‌های منافقان و سلطنت طلبان در جام جهانی

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه های منافقین و سلطنت طلبان برای آفرینش کشور در جریان بازی های تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر، اظهار داشت: در حال حاضر در این رقابت ها به دنبال برنامه ریزی های انجام شده از سوی منافقین و سلطنت طلبان می باشد.

بیجن نوباوه در کیفوگو با آسنا در شباس تحمیدات اندیشیده شده برای تیم ایران فوتبل تم در جامی قطر کافت گفت: با توجه به شواهد ما و به خصوص فیلم هایی که از رسانه های داخلی پخش شده است، به شدت علاقه مند به دوقطبی کردن جامعه هستند. می خواهید عده ای از ایرانیان با پرچم منافقین و سلطان نشینان در جهان ظاهر شوند. البته قطر با آنها برخورد خواهد کرد. در کار آن عنده هم تیم ملی کمینه هوزر دردان.

وی ادامه داد: آنها با فریب های مختلف به دنبال سوء استفاده از این شرایط هستند تا به ملت ایران بگویند، ملتی که با خودش درگیر است و افراد غیر متمدن را در بین کشورهای دیگر معرفی می کند، پس باید فریب دشمن را بشناسید; قدسة دوشنم قبلتند دو قوتبي كردن و تحبه‌زدن به ماست. آنها می خواهند ثروت کشورشان را به حساب خودشان بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی در دنیا بسیار حساس است، افزود: مسائل فرهنگی نه تنها برای کشور بلکه برای بسیاری از کشورها مهم است زیرا بسیاری از کشورها می توانند از این موقعیت برای معرفی خود به دنیا استفاده کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «رفتار ملی بسیار مهم است»، گفت: اگر ایرادی وجود دارد باید در خانه خود بیان کنیم و نباید آن را به بیرون هل دهیم. از کشور و سایر کشورها، پس باید پاسخ داد نه با اعتراض.» ایجابی به مجموعه فارگان سازی است.

وی تصریح کرد: به همین دلیل پیشنهاد شد که بسیاری از مسئولان به جام جهانی بروند و به جای آنها پدران و مادران فوتبالیست ها و مدیران ورزشی در جام جهانی حضور پیدا کنند، زیرا وقتی چشم جوانان به این افراد می افتد اهمیت ورزش اهمیت می یابد. است بیش از پیش درک کردہ و می‌داناندان کہ کے

نوباوه با بيان اينكه «بايد همه ما و مديناها صوريه كرده تا جوانها تركت شان شوند»، افزود: در آن استقوم جوان استشتكار باست از كسب کامريش را رويش را روي سين و سرود جهاني اسلامي را ميکواند. این یعنی وقتی یک ورزشکار با غرور ایرانی مسابقه می دهد، ماجرا فهمیده می شود.

دوشمان به دوکتبی کردی کردی در آرتشتگاه شحاد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای با بیان اینکه دشمنان در جام جهانی و در بین مخاطبان فوتبال به دنبال ایجاد دو قطب هستند گفت:

وی درباره اقدامات انجام شده برای جلوگیری از این اتفاق گفت: بسیاری از مدیران ورزشی و افراد با تجربه به جام جهانی می روند، همچنین پیشنهاد دادیم که دولت هزینه های هواپیما، هتل و محل اقامت را برای حضور در جام جهانی در نظر بگیرد. تماشاگران، به ویژه تماشاگران خاص.” با این تحمیدات بیشتر از افراد جامعه متعهد به ورزش، دوست واقعی می تواند در سالن ورزشی مهمان پیدا کند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: سازمان منافقین خواهان اعزام افراد به ورزشگاه است و مردم السلطنه با پول و امکانات به دنبال اینها هستند. شغل ها.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا