اجتماعی

در گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم/ تسریع در روند صدور اسناد علوی

در گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم/ تسریع در روند صدور اسناد علوی

Есна/Гилан رئیس بنیاد مستضعفان با قدردانی از عملکرد جهادی، نماینده دولت در گیلان در سال گذشته گفت: در استان گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم و زمین بنیاد. آسیب پذیرترین قشر گیلان برای ساخت مسکن ملی در اختیار دولت است.

سید پرویز فتاح در نشست بررسی مسائل اقتصادی گیلان با بیان اینکه بنیاد اقشار آسیب پذیر در راستای شعار دولت برای ساخت مسکن ملی بخشی از زمین آنها در اختیار قرار گرفت، گفت: دولت قرآن دائة است تا درقة احداء امسكن الملي با عقلة نمع شود ولي ولي عند تحليقة آين امر در بريق از استانها هدم.

نماینده عالی دولت در گیلان در سال گذشته با قدردانی از عملکرد جهادی گفت: در استان گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم و به همین دلیل بنیاد مستضعفان گیلان برای ساخت مسکن ملی در محل قرار گرفته است. در اختیار دولت است، بنابراین با توجه به دانشی که استاندار درام دارد، مطمئناً بحث مسکن ملی در استانبول گیلان به بهترین شکل اجرا می شود.

رئیس بنیاد مستفاصفان گفت: 20 هزاز مربع عرضی شرکت امران مسکان شمال در رشت را در استان ایالت جیلان کامه که به ک.

فتح با اشاره به شناسایی منطقه هدف در استان گیلان در راستای محرومیت زدایی گفت: با همکاری دولت در استان گیلان و مسئولان استانی یکی از شهرستان های این استان به عنوان نقطه هدف و با تصویب استاندار در آن منطقه اقدامات مهمی از جمله محرومیت زدایی با مشارکت بندام مستفاصفان تنمس می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به تسریع در روند صدور اسناد حقوقی در گیلان، تصریح کرد: برای تحلیق آن امر، برخی از مشکلات صدور اسناد حقوقی توسط بنیاد آسیب پذیرترین اقشار کشور مرتفع شده است. و صدور اسناد حقوقی در گیلان با سرعت در حال انجام است.

رئیس بنیاد مستضعفان مشارکت بنیاد در برخی پروژه های عمرانی و اقتصادی را منوط به انجام کار کارشناسی دانست و افزود: بنیاد مستضعفان در تامین زمین های اقتصادی، کشاورزی و آبزی پروری استان گیلان کمک می کند. فعالیت ها.

فتاح از 10 هزاز سامه ساخه مسكان درمندن به كميتي امداء تسوير مستفاصفان خبر و خترنشان كرد و كاردينشان كرد: استميه استان جيلان در آن 130 ويد مسوكين است كه باسمه بوده است در تيلحيم كے سلانے.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا