اقتصادی

حرکت رو به رشد شورای قیمت‌گذاری در انگیزه‌بخشی به کشاورزان

حرکت رو به رشد شورای قیمت‌گذاری در انگیزه‌بخشی به کشاورزان

عسنا رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی شورای اسلامی گفت: شورای قیمت گذاری با کمک دولت و متولیان امر به سمت رشد حرکت کرده و توانسته تولیدکنندگان را تسهیل و انگیزه دهد.

محمد جواد اسکاری کارشنبه 11 آبان ماه در پیپری منیلی فیستی و درادیک انار ساوه کارد در مسجد هستوریک جامی این شرستان کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد از بکیبی جدی حوزی تعزیه است و درمان تکیں در هوزی کہے اگر برای مبحث امنیت غذایی به عنوان یکی از موضوعات مهم در حوزه کشاورزی، جوامع انسانی برنامه ریزی نشود، آسیب خواهیم دید.

وی با تاکید بر اینکه بخش کشاورزی در صورت حمایت می تواند به رشد اقتصادی کشور کمک کند، افزود:

وی با بیان اینکه بخش کشاورزی بیش از چهار میلیون سود دارد، گفت: کشاورزی بزرگترین بخش خصوصی در اقتصاد کشور است که 25 درصد به اقتصاد کشور کمک می کند و 45 درصد جمعیت کشور منبع اشتغال هستند. در این مورد باید برای توسعه کشاورزی مورد بهره برداری قرار گیرد.

این نماینده مردم در خانه ملت گفت: شورای تولید، صادرات و صنایع قوانین خوبی وضع کرده و تلاش کرده مسیر تولید، توسعه و ارزآوری را هموار کند. در حوزة تقنيني طاقة صيدة سعرة قنون شده است.

وی افزود: شورای قیمت گذاری با کمک دولت و متولیان امر در جهت افزایش رشد حرکت کرد و توانست مسیر اهمیت بخش کشاورزی را تسهیل کند و در تولیدکنندگان انگیزه ایجاد کند. خرید قرآنی، صدراد ترودی کروزیی با کریدی شوروی کیںیں روند خوبی به کود کریت است. شورای قیمت‌گذاری که قیمت‌ها را منطقی و منطقی کرد و مشوق‌هایی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرد تا در حوزه صادرات، صادرکنندگان با بازاریابی مناسب محصولات را صادر کنند.

عسگری با بیان اینکه امروز 500 میلیون نفر از جمعیت اطراف کشور به محصولات کشاورزی ایران علاقه مند هستند، گفت: مکان یابی واقعی و رفع موانع و نواقص در تولید این میوه ساماندهی می شود تا صادرات و توسعه باغات و صنایع در کشور تغییر کند. شکل نقشه

وی با بیان اینکه ارزش افزوده محصول بالاست، تصریح کرد: در کمیسیون کشاورزی در راستای گسترش بخش کشاورزی، ساختار پنجره واحد زمین برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به گونه ای شکل می گیرد که سرمایه گذار در فرم درخواست ارجاع به مدیر و درخواست وی در منطقه واکدی زمین در بکش کے بکروزیی بدون دغدژه دست هیدید.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارزش گذاری محصولات کشاورزی و به ویژه محصولات باغی گفت: اگر در حوزه سلامت انسان، هزینه تولید غذای سالم و محصولات سالم کاهش یابد. 10 برابر هزینه درمان

وی گفت: در زمینه سایر ظرفیت‌ها برای استفاده بهینه از منابع آبی که جزو برنامه‌های جدید کمیسیون کشاورزی است، سناریوی متناسب با خشکسالی ترسیم می‌شود تا سطح محصول با توجه به شرایط موجود توسعه یابد. منابع آب موجود

عسگری با تاکید بر تولید دانش مبتنی بر تولید دانش بر اساس استفاده از همه ظرفیت ها، گفت: رشد دانش بنیان در حوزه کشاورزی تنها چهار درصد است که باید این میزان افزایش یابد زیرا 35 درصد اشتغال کشور مربوط به بخش کشاورزی است و باید بر اساس ظرفیت باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا