استان ها

تولید ریل سوزنی توسط ذوب آهن اصفهان

تولید ریل سوزنی توسط ذوب آهن اصفهان

به گزارش خبرها از اصفهان، وی در اجلاس سراسری خطوط ریلی و راه آهن در مشهد به تولید فولاد در ایران پرداخت و گفت: قبل از انقلاب اسلامی میزان تولید فولاد در ایران تنها 500 هزار تن بوده است. بعد از انقلاب این מיען בה הודוד סי מלייון טן עדען איפיט אסט .

مدیر شرکت آهن و ذوب آهن اصفهان این شرکت را بنیانگذار صنعت فولاد کیشور معرفی کرد و افزود: شرکت آهن و ذوب آهن اصفهان هم اکنون در نوسازی و توسعه زیرساخت های کیشور مشارکت دارد.

وی با بیان کوب اهن اصفهان با تامین ریل بازورهای راه هوموری اسلامی به توسه آن ناوگان نیز کمک کرد، کاترنشان ساخت: ادر شرکت فناوری صاختر انواع ریل مترو موجود بوده و بنا به درخواست مسئولین مترو در شهرستان ها ریل مورد نیاز را در حداقل زمان تولید و تحویل می دهند.

مدیر ذوب آهن با بیان اینکه سبد ریلی این شرکت در آینده نزدیک تکمیل می شود، گفت: به زودی ریل تحویل مشتریان می شود.

منظس شيستاني به قاطعة بائدار تولودة ذوب احن اصفهان نيز بدون و گفت: قاطعة تولدون اين شركت بر اساس ملي سندراد و بين آمري منزود است .

مدیر ذوب آهن اصفهان رشد تولید و مصرف فولاد را در کشور مشاهده کرد و گفت: رشد تولید و میانگین مصرف فولاد در کشور سرعت خوبی ندارد و ذوب آهن اصفهان نیز 12 فولاد جدید تولید می کند. تولید محصولات خاص و افزایش ارزش آن است.حرکت این است که فکر نمی کنم در این مسیر بیش از هر چیزی به کارکنان ما بستگی داشته باشد.

شهردار مشاهد نیز با بیان انس آهن تولید شده در اصفهان نسبت به رقبای خارجی خود از کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری برخوردار استگفت: تامین ریل یک از تمرین تمعد در تیزن کتر شهری بود که ریل زوب این مشکل را انجام داد.

سید عبدالله رجایی با بیان این که هم و کہ و کہ و کہ و کلان شهرها است، گفت: این امر برای مشهد کہ

شهردار مشهد خدمات اتوبوسرانی را بخشی از نیازهای مردم در حمل و نقل و حمل و نقل دانست و افزود: تعریض قطار شهری بیشتر مشکلات شهروندان را حل می کند و آسایش مسافران و زائرین را نیز فراهم می کند.

وی از احداده تونل ها، ها استانه ها و … کینت کریت شهر مشهد خبر داد و گفت : برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه، استفاده از ریل سراسری در جدول کاری مورد توافق قرار گرفت و سند همکاری برای نیازهای ریلی پروژه بین شهر مشهد و راه آهن اصفهان امضا شد.

وی با بیان اینکه ذوب اصفهان از مدت ها قبل تاسیس شده و استفاده از ریل سراسری در سال های اخیر مایه مباهات هر ایرانی است، تاکید کرد: با شناختی که از توانمندی های ذوب اصفهان داریم، ما در حال حاضر هستیم. مطمئن باشید که کارکنان توانمند و متخصص این شرکت ساخت سایر تعریف و کھیت راهبری ناوگان ریلی، کیشور را از ایمتر این کین مکانیزم ها بی نیاز کرد.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه انتظارات زیادی از گروه ذوب آهن اصفهان برای تولید این تجهیزات داریم، گفت: با افتخار به ذوب آهن اصفهان اعلام می کنم تجهیزات مورد نیاز ناوگان ریلی اصفهان را در اختیار داشته باشد. زیرا ذوب آهن اصفهان دارای استانداردهای سخت گیرانه بوده و با کیفیت جهانی و به مشتریان عرضه می گردد.

48

دکمه بازگشت به بالا