استان ها

تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در توسعه و پیشرفت کشور اثربخش است

تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در توسعه و پیشرفت کشور اثربخش است

Есна/Гилан استان گیلان پیوند صنعت و دانشگاه را یکی از مهمترین مولفه های توسعه و پیشرفت دانست و خاطرنشان کرد: خروجی مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به دروازه های صنعت و تولید متصل شود تا رشد اقتصادی و اشتغال با آن همراه باشد. .

اسدالله عباسی در بهره برداری از آموزشکده فنی و حرفه ای سیدالشهدا(ع) رستم آباد با قدردانی از اقدام ارزشمند خیریه مادر و کودک و مدیران این مجموعه افزود: این آموزشگاه ساخته شده است. در زمینی به مساحت پنج هکتار و 14 هزار و 500 متر مربع.

وی با بیا نه رودبار منطقه صنعتی است، افزود: احداء تعدیدکده فنی ورکه ای در رودبار پس از زلزله دلخراش سال 69 درد درد دردی کہ.

استاندارد جيلان با حقيبة به قابليت في 400 تدويه در تعديقة سيدالشهداء(ع) رستم آباد، بيان كرد: آن سودادار كے ازمي از آز كے و كيلان و رودبار اي را در كيلان و شرستان رودبار.

عباسی پیوند صنعت و دانشگاه را یکی از مهم ترین مولفه های توسعه و پیشرفت دانست و گفت: وجود کارگاه های فنی و حرفه ای و زیرساخت های آموزشی در دانشکده مذکور می تواند رابط صنعت و دانشگاه باشد.

وی به ترکه و غوار ترکسی سال 69 رودبار یکو کرد: تلک کامی ترکی 69 رودبار هیک وکت از اذهان جیلانیان و ردوم ایران پاک شد.

موسسه خیریه مادر و کودک رستم آباد با اشاره به نوع دوستی و نیکوکاری مردم گیلان، به تبیین اهمیت و جایگاه تشکیل جامعه علمی و آموزشی پرداخت و افزود: نیکوکاری و نوع دوستی با فرهنگ مردم گیلان پذیرفته شده است و این امر در همه جای ایران حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر ارتباط صنعت و مراکز آموزشی گفت: خروجی مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به دروازه های صنعت و تولید متصل شود تا رونق اقتصادی و فعالیت اقتصادی به همراه داشته باشد.

عباسی گفت: تجاری سازی مفاهیم علمی در مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به ثروت تبدیل شود.

وی با اشاره به نقش مدیران در اتصال زنجیره های صنعت به مراکز آموزشی و دانشگاهی افزود: مدیران وظیفه سنگینی در راستای تسهیل اتصال واحدهای صنعت و تولید به مراکز آموزشی دارند.

استاندار جیلان با بیان آن عید الشهداء (ع) رستم آباد را می توان به محلی برای ارتباط صنعت و دانشگاه تبدیل کرد، گفت: مسئولین شهرستان و شهرستان با این گروه آموزشی مرتبط هستند.

وی با اشاره به ظرفیت های ارزشمند گروه خیریه مادر و کودک در حوزه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی تاکید کرد: باید از ظرفیت های بالقوه این مجموعه در حد مطلوب استفاده شود.

استاندارد جیلان بیان کرد: با برپایی فواصلی اینها و تودیدات سیدالشهداء(ع) مجتمع آموزشی رستم آباد، نیسبت به درنائی آن به درشتی شود.

عباسی با تاکید بر ایده برنامه های آموزشی در بخش های مختلف گفت: ظرفیت و پتانسیل آموزشی آموزش و پرورش مذکور می تواند به توسعه این منطقه کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت اولیه معدن سنگ و ظرفیت آموزشی نیروی انسانی این گروه افزود: مرکز آموزش فنی رستم آباد می تواند نیروهای متخصص معدن سنگ را تامین کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا