ورزشی

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی از نگاه «گاردین» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روز سی ام فروردین ماه به مصاف تیم ملی انگلیس می رود. ایران در گروه دوم این رقابت ها با انگلیس، آمریکا و ولز همگروه است.

अश्रीय गार्दिन अंग्लीस बा बाय बाजै در سن بررسی قرار داده شده است. در نشریه شماره خود امروز تیم ملت ایران در کانون توجه قرار گرفته و با قلم نویسنده ایرانی خبر از احتمال تهاجم ایران توسط رهبری کارلوس می رسد.

بر اساس این گزارش، تیم ملی ایران به احتمال زیاد با ترکیب 1-4-1-4 به میدان خواهد رفت که در این صورت سردار آزمون در تیرک حمله و مهدی طارمی وینگر به میدان خواهند رفت. در این زمینه.

ترکیب احتمالی ایران

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، احسان حاج صفی، صادق محرمی، سعید عزت الهی، احمد نورالهی، وحید امیری، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون ترکیب احتمالی ایران را تشکیل می دهند.

در آن روگر از تارمی به تیته استیرا ایران نام برده شده است; مهاجم تیم پورتو که این روزها در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و “از اینکه تمام برندگان آخرین توپ طلا 30 سال یا بیشتر بوده اند، احساس آرامش می کند.”

همچنین سعید عزت الحی نیز از نگاه گاردین با ستاره و قهرمان ایران گمنام آشنا می شود.

دکمه بازگشت به بالا