اقتصادی

تخریب باقی‌مانده متروپل تا ۱۰ روز آینده / ساختمان‌های مجاور تخلیه می‌شوند

تخریب باقی‌مانده متروپل تا ۱۰ روز آینده / ساختمان‌های مجاور تخلیه می‌شوند

ايسنا/خوزستان مدیر اجرای طرح های عمرانی منطقه آزاد شهرک سازندگی شهر آبادان خبر داد و گفت: طبق برآوردهای انجام شده طی 10 روز باقی مانده سازه ها تخریب و عملیات نگهداری انجام می شود.

فرهاد آریا دوست در گفت وگو با ایواره، اظهار کرد: پس از بازدید از محل پروژه تخریب بقایای کلانشهر، به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و تردد افراد مختلف طی نامه ای از دادستان تقاضای توقیف کارگاه را کرده بود که با موافقت دولت این درخواست اجرا شد.

وی افزود: در این درخواست مواردی از قبیل استقرار نیروهای اداری برای حفظ نظم تا پایان پروژه و تخلیه ساختمان های همجوار تا شعاع 60 متر، جلوگیری از تردد افراد مختلف و رعایت اصول ایمنی کار مورد تاکید قرار گرفت.

مدیر اجرای پروژه های عمرانی سازمان منطقه آزاد آرویند گفت: از روز گذشته و پس از تعطیلی کارگاه، خیابان های منتهی به ساختمان متروپل (تقاطع امام به امیری و امیری به سمت متروپل) شروع شد. تا شعاع 60 متری برای جلوگیری از تردد خودروها با استفاده از جداکننده ترافیک بسته شد.

آریا تاست کازر کرد: Ber эйн ассов ты макатба эй ба дадстани، чтобы сообщение названия ниверы брай невечаты странцуты فروش متروپل шедше им в оз мероз эн печета бех дадстани шедше.

وی افزود: طبق قانون کشور تمامی ساختمان های اطراف با هر نوع کاربری تا اتمام آتش سوزی ذکر شده توسط نیروی اداری تخلیه و کار تعطیل و عملیات آواربرداری ادامه خواهد داشت.

مدیر اجرای پروژه های عمرانی منطقه آزاد گفت: در صورت فراهم شدن شرایط لازم، طبق برآوردهای انجام شده در 10 روز آینده، سازه های باقی مانده تخریب و عملیات تعمیر و نگهداری انجام می شود.

Аря дост افزود: قرار است بقیه سازه که تقریباً در قسمت میانی واقع شده در کنار زمین خالی کلان قطب تخریب شود، اما با توجه به اینکه ارتفاع سازه حدود 36 متر است برخی غیرقابل پیش بینی است. موارد نیز تصور می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا