اقتصادی

اوراق سکه ۱۵ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت خورد

اوراق سکه ۱۵ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت خورد

با کشش نماد معالی سکه مرکیزی, با کاشهیش نماد معالی سکه مرکیزی, با کاشهیش نماد معالی سکه مرکیزی, با پریتیا وراق سکه بنک مرکیزی به روش هراج تک کیں در بورس کلای ایران با سکه نمہ شد.

به گزارش ایواره، در جریان معاملات امروز هر 100 قطعه سکه اوراق بهادار بانک مرکزی (معادل یک سکه طلا در نسخه جدید بهار آزادی) با قیمت 15 میلیون و 875 هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

بر اساس اعلام بانک مرکزی از فردا معاملات ثانویه سکه بانک مرکزی آغاز می شود و همه مردم می توانند این اوراق را معامله کنند. همچنین مدیریت بازار کاغذ به منظور تضمین نقدینگی و توسط بانک مرکزی انجام می شود.

قلمني است; قیمت اولیه سکه طلای موازی استاندارد بهار طلا هم اکنون ساعت 15 در بورس است، حراج به پایان می رسد و معاملات ثانویه ادامه دارد.

همچنین سررسید سکه های بانک مرکزی شش ماه پس از عرضه اولیه با تسویه نقدی در سررسید و قیمت تسویه نقدی اوراق نیز معادل میانگین موزون قیمت نهایی کلیه اوراق گواهی سپرده بانکی و بانک مرکزی است. سکه در بورس ایران در آخرین جلسه مجمع معاملات برگزار می شود و دارندگان اوراق در صورت تمایل به فروش زودتر از پایان، می توانند اوراق سکه خود را به قیمت تمام شده به بازار سهام ایران بفروشند. روز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا