عمومی

اسرار غلبه بر افکار مزاحم

اسرار غلبه بر افکار مزاحم

فراموش نکنید که ما کامل و بدون نقص نیستیم و مطمئناً با تلاش بیشتر می توانیم در آینده بهتر عمل کنیم. بهترین حالت این است که ما مسئول زندگی خود هستیم.

به لوگر ایواره, کھیں همشهری نوشته است: «افراد در موقعیت‌های مختلف احساسات و افکار متفاوتی را تجربه می‌کنند و در موقعیت‌های مشابه، تصمیمات و واکنش‌های متفاوتی دارند. اما بروری رود فیکر همیک کریکی ها جموز داههههه و آنتزراتی که از فیلمه و فوکیههههههه. فشارها و استرس های روحی و روانی زیادی که این روزها اغلب با آن مواجه هستیم، گاهی شرایط را برای ما غیر قابل تحمل می کند. کنان که سلامت جسم و روان ما ابرامه می‌بینند.

سارا ساعدی، روانشناس بهداشت و درمان می گوید: روانشناسان به دنبال پاسخ به این سوال در اصول و روش های شناسایی روانشناختی مورد استفاده در شناسایی رفتارهای مختلف هستند. অনান ম্ট্তিন্দানান ম্দান মা বেদ্যান বেব্বিন্দ ত্য়ান ন্দ্দ্দ্দ্দা ম্যার কোডারারানান. Bhe آiny کی کی کی کی کی کی کی کی کی ک کmی‌dیحیm کے کے کے mara nah dیزtکش کھیm کnd. »

توانایی ذهن

ساعدی می‌گوید: ایمان افراد تنها مؤلفه‌ای است که می‌تواند در موضوعات مختلف از جمله محبت، درک، حافظه، هوش و قضاوت در مسائل روزمره مانع از توانایی آن‌ها شود یا باعث پیشرفت آنها شود، اما تغییر باید از درون شروع شود. اینی باید بوکیمن دونیا درون خود را به همین شکل موسیق دیم دیم دیم تا به هذاس بیکتی دست یابیم. زیرا تفکر و باور منفی نه تنها ما را پایین می آورد و ما را دچار ضعف ها و ناتوانی های بسیاری می کند، بلکه در سایر جنبه های زندگی از جمله فردی، عاطفی، اجتماعی و … نیز با مشکلات زیادی مواجه می شویم. این افکار باعث ایجاد عواطف و عواطف منفی می شود و متعاقباً این گونه احساسات نیز باعث رفتار و عملکرد منفی در ما می شود.

به‌ کروب این روانشناس، افکار خوب می‌توانند لحظه‌های ما را تغییر دهند، تغییر لحظه‌ها نیز می‌توانند لحظات بهتری را برای ما بحرمان بیاورند بسازند. تا جایی که کیفیت زندگی ما را آرام تر می کند.

خواسة احنربایی مندن

ساعدی می گوید ذهن مانند ساعت کار می کند، یعنی افکار ما را به دنیای بیرون می آورد. درست مانند آهنربایی که افکار ما را جذب می کند. আয়্তে অক্র্ক্ক্ক্কান্য ক্র্তা বাদ্বে ব্য়ান নিম্য়ায়া দার্র ইর্র কার্যা অন্য রান কান্ম. در قاعد حس ما به زينده كاملاً تحت تأثير فكر ماست و هر هذا به آن به عن مي كنيم به خود كود ميـوريم; درست مانند آهنربایی که دارای خاصیت مغناطیسی قوی است. افکار منفی اغلب ریشه در دوران کودکی و باورهای ناسالم دارند و افکار و نگرش آنها نسبت به خود، دنیا، دیگران و آینده به سمت ناامنی و بی ارزشی گرایش دارد.

اگر بخواهیم به دنبال تغییرات مورد نظر، موثر و عامل رشد ما باشیم، ابتدا باید باورها و افکار خود را تغییر دهیم و از ناامیدی و ترس به سمت شجاعت و امید برویم.

اجازه بدید ببینم

توجه به این نکته بسیار مهم است که قدم گذاشتن در مسیر تغییر کار آسانی نیست و اگر بخواهیم ترس و استرس را از خود دور کنیم، لحظات تلخ و ناخوشایند خود را با لحظات بهتر جایگزین کنیم، همه مشکلات و غم هایمان از بین نمی رود. فورا. ممکن است بارها و بارها ناامید شود و دل سر به دنیای بیرون از خود بچرخاند اما با صبر و بردباری بیشتر ذهن به جای ناامیدی به دنبال راه حل های متفاوت و خلاقانه می گردد.گام به گام ، می توانید با دنیای جدیدی روبرو شوید که ممکن است مشکلاتی را تجربه کند. ولی هر بر به جای غرزدن و کله از زکتم، با با با بای کی کرزدن و کله از زکتم، با با بای گرزدن و با با با با با گرزدن و گله از زکتم، با با با بای گرزدن. .

به گوره این روانشناس اگر مدام به‌خود بگویم «نمی‌توانم»، كم‌كم می‌شویم ناتوان هیدم. مطمئناً ما می توانیم سخت تلاش کنیم تا بتوانیم آن را انجام دهیم و از وردان وردان به کار میبیدیم و در حالی که از آن، حال کوبی به می دهد. البته نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

محربانی با خود

هنم بروز بروزقات نوت به بوروزی‌هایمان شك و هذاء گنه كانیم. अगा गुना एक अजी अगाफ़ीफ़रषानी आसानी आस आस के अमिद इतिम इतिमाद मा र बीन मीँ मीँरड فراموش نکنید که ما کامل و بدون نقص نیستیم و مطمئناً با تلاش بیشتر می توانیم در آینده بهتر عمل کنیم. بهترین حالت این است که ما مسئول زندگی خود هستیم. دوزوج نقش کوربین و جلب دلسوزی ادراین نه‌تنها سموتون را نیمی کند باک می‌شود با دست به‌هان‌تراشی از ته‌به‌ریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا