عمومی

آخرین خبرها از چهارخطه خرم‌آباد- کوهدشت/افتتاح پروژه تا پایان سال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها: عملیات اجرای پروژه چهار خط خرم آباد – کوهدشت با برآورد اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان در سال 83 آغاز شد و مقرر شد در سال 90 تکمیل شود، سال 90 نیز به پایان رسید و پس از گذشت حدود 10 سال از قول مسؤول برای افتتاح، راه تا زمانی که قربانیان خود را تحویل ندهد، هنوز به حال خود رها شده است.

جاده کوهدشت – راه خرم‌آباد تنها راه بریکن است که کوهدشت را به مرکز استان می‌رساند اما آئین راه، هونگ همسایدی سال‌های کھیک به رهگزران خود امان دهد و ز کربینه‌ها در کمرهای کریک کوته نیامده است.

خرم آباد - «دلره» - کوهدشت;  جاده 85 کیلومتر

مردون این دو شهر کشمبهراه تلفن کیشر مشاهدان کرد با تسریع آکریں کار. خط كردنش، روند مرج و میر و وقودة تعريفة در آين اخور تعريف كند كند.

200 میلیارد برای تکمیل پروژه مورد نیاز است

رضا دالوند اسائی امرانی استانداری لرستان در بیستیا از این راحسازی به درد درد این پیسیک به 90% پیشرفت فیزیکی می دهد.

وی گفت: اگرچه در برخی از نقاط این پروژه مشکلاتی وجود دارد، اما یکی از آنها خروجی خرم آباد به سمت است. کوهدشت است که بر کاری اساس قول پيمانکار، آن تعدد تا پياين ماه رفع فريت شد.

اثاثير امراني استانداري لرستان، رضائة داد: تا كنون براي آخرين استانداري لرستان. خط خرم آباد- کوهدشت، 356 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

دالوند افزود: بر اساس دانش کل راه و شهرسازی استان، کودر 200 بیلیندی تومان نیاز دیر است تا این پریک شود.

خرم‌آباد - کوهدشت کشم به راه کارخته کے

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه این پروژه در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گنجانده شده است، گفت: در این صورت اعتبار خوبی به پروژه تزریق شده است و امیدواریم این پروژه پیش از این به مرحله افتتاح برسد. پایان امسال.”

وعده افتتاح این پروژه در سال جاری

İn sakhnan dur muttrah mişhod ke pir ez ez ın حاجت الاسلام محمدرضا ក្រ្រា کوهدشت و Ромшкан در مجلس در آخرین نظر در صلاة با آئین پروجة، کورت است: کودور پیک کیمتر از ہومور کوهدشت – خرم‌آباد باگی‌مانده است.

وی، گفت: یکی از تصمیمات سفر ریس‌مره به لرستان تصویر 100 میلیارد تومان برای تکمیل چهار خط کوهدشت – خرم آباد است، 20 میلیارد تومان از این مبلغ امسال و در مرحله اول توانستیم سازمان برنامه و بودجه را جذب کنیم.

خرم‌آباد - کوهدشت کشم به راه کارخته کے

بابیانی باین کیں پینکاران به‌زودی در کسمت‌های باکی‌مانده از جداد- کوهدشت خرم آباد مشغول کار هستند، گفت: امیدواریم مابقی اعتبار این محور را نیز بگیریم تا جاده کوهدشت – خرم آباد در سال 1401 به بهره برداری برسد.

بنا بر آئین روبوتا، عقود تعربانات ناگوار در جدای لرستان به دیلی نَیں کے خط این موضوع زمان و تلاش است و موضوعی است که بار مردم و رسانه ها مورد انتقاد مسئولان قرار می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا