استان ها

کشور با تعارف و مدیران ضعیف نمی تواند بدرستی اداره شود

به لوگر ایواره از قزوین; روز کارشنبه در کرامعمی با حوزر مهدی برادران إسائید علایی استاندار منزیر سمت، علیایی استاندار، لتفوله سیاحکلی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، پیله فروش استانی استانی با حوزر مهدی برادران اسایشت علایی شرکت معتبر، واحد تودید مارووی گلو در مجلس شورای اسلامی. در شهرک صنعتی کاسبین افتتاح شد

رئیس جمهور در مراسم افتتاح خط تولید مایکروفر در شرکت گلد ایران گفت: مدیریت خوب و محصولات متنوع و کیفیت از ویژگی های شرکت گلد ایران است و به لطف دانش و فناوری می توان کمبود را جبران کرد. شرکت های خارجی.

image_2022_10_19-20_18_54_371_hzh

وی افزود: برای تعالی در کار و موفقیت در صنعت باید روند هدایت دنیا را دید، دنیا به چه سمتی می رود، فناوری جدید چگونه است و چه موضوعاتی را دنبال می کنند و سپس در این مسیر حرکت کرد. با هماهنگ کردن خودتان.»

سیاحکلی مشخص کرد: وکی دونی به ict و توماسیون کیں و یوت می رود ما هم بید دیرین کیشت جهان و آن را تامین می کند.

عضو کمیسیون صنعتی مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت لوازم خانگی بی نیاز است و در ایران از جنوب غرب تا جنوب شرق کشورهای زیادی هستند که از آن بهره برداری چندانی نمی کنند.

وی یاداورشد: اغر 1 میلیون تن مس عصلتا کانیم 2 تن تلا از آن اید می اید می اید اید و اسلاوت مس نه تنها نیاز به انرژی دارد بلکه تولید انرژی نیز می کند و این ظرفیت متاسفانه مغفول مانده است.

سیاحکلی گفت: به ازای هر تن استخدام مس به 300% برسیم به سود به 300% برسیم ام از این کاندیک را کود را گرفتیم.

image_2022_10_19-19_47_45_57_oil

وی افزود: شرایط کشور به گونه ای است که در صورت مدیریت صحیح می توانیم از نعمت هایی مانند گاز و نفت، معدن و سواحل خزر بهترین استفاده را ببریم و کشور را به خوبی مدیریت کنیم، اما متاسفانه امروز کشور بسیار گران است. مدیریت کردن .

کیشور با ترافور منتدی نمی شود

سیاحکلی تصریح کرد: کیشور با ترافور می شود و کون شور می کشیم مدیر زایف را برکنار کینیم امروز مشکل مشکرینی دریم.

وی کیںداشت: با مقدمه نمی توانیم کشور را اداره کنیم زیرا مدیریت یک علم است و از آن غافل هستیم و نگاه تخصصی و علمی به مدیریت نداریم و دچار آن شده ایم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در شورای اسلامی شهر گفت: اگر در عرصه نظامی موفق باشیم، دلیل بر این است که در این نظام هیچ گاه گروهی بدون مسیر تخصصی و نظامی نیست و رهبری نمی کند. در سردار وسرهنگ می نشیند و می نشید می کند در سردار و سرنگ می نشیند و می کندی می کند در کاله دریم.

عضوکمیسیون صنعتی مجلس گفت: اگر کار علمی نکنیم مدیریت علمی انجام نمی دهیم اما دیگر دریافت نمی کنیم.

وی دوک کرد: باید به هم تزکرید دیمو و نترافور کینیم و بر دانش روز کیم کیم تا کسته های کیشور کیشور کیشور کہے.

image_2022_10_19-20_20_14_853_HKa

سیاهکلی همچنین از گرانی فولاد انتقاد کرد و تصریح کرد: اگر قیمت فولاد درست باشد قیمت لوازم خانگی و خودرو 30 درصد کاهش می یابد اما با سیاست غلط به جیب مردم صنعت فولاد کمک می کنیم.

وی افزود: جای سوال است چون قیمت فولاد تعدیل نمی شود و در شرایطی که کیلویی 5 تومان است قیمت 18 تومان است و این رویکرد مبتنی بر مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از مدیران، صنعتگران و کارگران شرکت گلد ایران تشکر می کنیم که شرکت های خارجی را کاهش دادند و با تولید محصولات جایگزین توانستند نیاز کشور را تامین کنند. با لوازم خانگی.»

image_2022_10_19-20_24_26_978_Csh

در عرض المزید وازیر و مشاهدان استانی از کسمت های شرکت گلدیران از قسمت های مختلف بازدید کردند.

انتهای پیام

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا