استان ها

هفته هفتم لیگ برتر| برد جنجالی استقلال مقابل گل گهر/ آبی ها جای پرسپولیس را نگرفتند

هفته هفتم لیگ برتر| برد جنجالی استقلال مقابل گل گهر/ آبی ها جای پرسپولیس را نگرفتند

استقلاد در دیداری در کانه گل‌گهر سیرجان به سه تمزید حسی دست پید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دیدار تیم های سیرجان و استقلال از ساعت 18:30 در ورزشگاه قاسم سلیمانی سیرجان و در غیاب تماشاگران آغاز شد.

داور: امیر عرب براقی

هشدار: ريضا شيكاري (60)، عليرضا عليزاده (77)، رافايل داسيلو (77)، علي‌اسغر عاشوري (79)، حدي محديبور (79) امين قاسمي‌نژاد (91) سيد حسين حسيني (93)

خروج: ریکاردو ساپینتو از استقلال و سعید الحویی از گلگهر (95)

گل: محمد محبي (29) استقلال; مهدی تیکدری (54) گلگهر

دستور العمل استقلال: سید حسین حسینی، رافیل سلوا، عارف غلامی، کوین یمگا، جعفر سلمانی (ابوالفضل جلالی 87)، روزبه کشمی، عرش رضاوند (سعید مهری 71)، مهدی مهدی‌پور (آمانوف 87)، محمد محیبی، پیمان بابایی (7) و ساله حردان Mehdi Qaidi (رضا میرزای ۶۱).

نحو گلگهر سیرجان: محسن فروزان، ارمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علیرضا آرتا، رضا شیکاری (امین قاسمینجاد ۶۹)، مرتضی تبریزی (نوید عشوری ۴۶)، محدی تیدری، شایان مصلح (مهران درکشان آنلاین ۶۴)، محمد خدابنده‌لو (امین کاسمینجاد ۶۴)، کیروش استن. ، اریک بایناما.

در نیمه اول دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند اما این استقلال بود که با برنامه حمله کرد و با یک کار ترکیبی توانست به گل برسد. نیمه دوم با بازی پر گل آغاز شد و قبل از پایان دقیقه 10 بازی به گل رسید.

در در در در دو تیم بازی بازیتی را دهد درد در در در به به به به به به به به از به به به به برک برسک به به بره برس که کی آن سوی تیم که ر ر داد. امین قاسمینجاد در مینتو 91 روی ساله حردانی برادی کتا شد تا امیر عرب براقی به سود ایبـوشان پنالتی را اعلام کرد و کوین یامگ در مینتو 98 کرد را را را دورازا کرد.

با این نتیجه 12 گل و 14 امتیاز استقلال تا رده دوم و سوم جدول به دست آمد. İstiklal hm imtiaz perspolis şd اما تفاضل غل بحتر سرح ها مست شد تا صيبيران سابينتو نقون جاي راقيب خود را در جدول.

انتهای پیام/40048/

دکمه بازگشت به بالا