بین الملل

نیویورک تایمز:‌ غرب مغرور مضحکه پوتین و بن سلمان شده است


نیویورک تایمز:‌
غرب مغرور مضحکه پوتین و بن سلمان شده است

به گزارش ایلنا، روزنامه نیویورک تایمز در این گزارش نوشت که ارائه های آمریکا و کشورهای اروپایی درباره محیط زیست که فاقد محتوای واقعی است، مضحک است.

این روزنامه نوشت: «در اروپا وانمود کردند که می‌توانند از انتشار گازهای گلخانه‌ای جلوگیری کنند و مستقیماً برای انرژی‌های تجدیدپذیر تلاش خواهند کرد. آلمانی ها آنقدر مغرور بودند که متوجه نشدند تنها دلیلی که این رویای آبی را برای آنها ممکن کرد این بود که پوتین به آنها گاز ارزان می فروخت.

بر اساس این گزارش، آمریکا برخلاف اروپا از نظر تئوری قادر به تامین نیازهای نفت و گاز خود است، اما حتی منابع صادراتی کافی برای جبران کاهش تولید نفت و گاز روسیه را ندارد.

در آن تصفيه از رواستون كربي شده است كه روياپردزي كندن.

نیویرک تایمز نوشت: «تنها راح فیلم بری تنزیر، استر یک کیزین کیں کنیزہ است: ایا آمای بر عنریگ کثیف یا پرینها مشوقهای بری عنریگ پاکیف. تا زمانی که تامین انرژی پایدار و قابل اعتماد با حداقل انتشار گازهای گلخانه ای و حداقل هزینه تضمین نشده باشد، همه نامه ها بر سطح وعده های پوچ باقی می مانند. Ма бех ык представление дрогин ми балим хал анке Владимир پوتین، رایس​​​​​​ ‌ ‌

310310

تمام مقالات سایت توسط استخراج اخبار روز، اقدام به نشر محتوا می نماید، لذا مسوولیت کلیه محتوای این سایت بر عهده منابع خبری بوده و وب سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت ندارد.
دکمه بازگشت به بالا