عمومی

فرونشست زمین خطری برای استان فارس/ شکست زمین در اطراف شیراز – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – کروه استان‌ها: پیدیده کسالی و کم برانی سال هاست کے استان فارس را تعریف و تیی آین سہہ۔، علی کے کے ہے ہے ہے گیاه به روشهای سنتی اجرا می شود

با توجه به این معضل مشکل دیگری با عنوان فروپاشی در سطح کشور و استان فارس ایجاد شده است و در همین راستا مراکز علمی و تحقیقاتی کشور و استان بارها اعلام خطر کرده اند.

متأسفانه به دلیل جدی نگرفتن موضوع، این پدیده به مرحله بحران رسیده و در مواجهه با این پدیده، در سال های اخیر علاوه بر دشت های استان، مناطق مسکونی نیز متحمل خسارت شده اند.

فرونشست منایی بری بهدین برومد

دستیار سازمان بحران جهاد کشاورزی فارس در گفتگو با خبرنگار آنلاین در کا فرونشست زمین با تعریف به فرونشست زمین گفت: ایج در استهبان و ששדה قره بلاگ در فسا، the big pit ایجاد شده است و به همین دلیل در ین بکس امکان هیک‌کونه گرسوبی وجود ندارد.

تحميل سيستم ايريگا از درکابی با سیستم های آبیاری جدید و تغییر الگوی کشت به سمت گیاهان با آب کمتر و با دارو، روند تخریب به دلیل

نادر محمودی گفت: بخش کشاورزی را از حوزه کشاورزی خارج می کنیم و در این راستا مذاکرات با مدیریت بحران اضطراری انجام می شود و لازم است مناطق اطراف فنس کشی شود تا انجام دهیم. هیچ حادثه ای نداشته باشد.»

وی افزود: برای اینکه بحث در این زمینه ها به هم بخورد باید به وضعیت مدیریت بحران رسیدگی کنیم.

دستیار سازمان بحران جهاد کشاورزی فارس با ذکر آئین نتیک کہ کے فرونشست، کے بیش از حد از آبهای زیر زمینی است، گفت: کھین سیستم ایریگا از درکابی به سیستم های نوین و کیمت به سیستم های پیزرین و کیمت که به سمیت کم ابر و درکی که کے ہے ہے ےے

فرونشست زمین حکری برای استان فارس/ شکت زمین در بریک شیراز

نادری تصریح کرد: اقدام در این زمینه بسیار ضروری است و از سوی دیگر امکان تعطیلی کشاورزی وجود ندارد چرا که کشاورزان راهی برای این کار ندارند و راه حل تامین معیشت خانواده چیست. کشاورزان؟ نمی‌توانم مدام بگویم که می‌گویم

وی افزود: جهاد کشاورزی برای همکاری با کشاورزان و کنترل مشکل شکست خورده است، برای ایجاد اشتغال کوچک برای کشاورزان اقدام کرده است، اما برای این جایگاه نیاز به فکر همه دستگاه های استان است.

گوستردگی فرونشست در شرکی شهر شیراز

مدیر مرکز مدیریت خطر زلزله و مدیریت خطرات راه، مسکن و شهرسازی کیشور نیز در گفتگو با خبرنگار آنلاین در خصوص میزان خوردگی در بیابان های استان فارس صحبت کرد.

علي بيت اللهي افزود: فرونشستي زوم در فارس کارزین و دشت فسا هم جز و دشته است که درای کریک بایر فرو سَه در سہے۔ اہے بوهدہاند.

وی خوشسالی پیاپی در سہہ۔ہے کے ہے ہے بیریہ اب را دیلین فرونشست کرد کرد و گفت: نیاز است ک آبر سرورسی شود و آن امر همت همت عرگانها را میتلبد کرد.

زوم‌های فرونشستی در فارس، فعالیت جدید دارد و دشت افزال در قیر و کارزین و دشت فسا هم جز و دشته است که درای کریک بایر فرو سَه در سہے۔ اہے بوهدہاند.

بيت اللهي در بخشي ديگر از سخنان خود گفت: در بيابان هاي فارس، مخازن آب خالي شده و عمق چاه ها افزايش يافته و حتي بخشي از مخازن آب نيز افزايش يافته است. آهکی استفاده از آن به این صورت است که در برخی نقاط کشور در سالی که هنوز در کشور هستیم با نرخ 3 تا 4 سانتی متر هنوز در کشور هستیم. اما برخی از فرونشستها مشبک مرودشت، فسا، داراب و خواندن کارزین विष्टी विभारा रा अज फ्रोनिष्स्ट राा

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی مرکز خطر زلزله و خطرات زلزله گفت: در منطقه شیراز عمق ریزش زیاد نیست اما وسعت ریزش در شهر شیراز 125 کیلومتر است. “

بیت اللهی افزود: به دلیل وجود این پدیده و حوادثی مانند بلوار جمهوری و گذرگاه های مرزی شیراز، دو پروژه مطالعاتی را با شورای شهر شیراز و شورای شهر فارس آغاز کرده ایم و امکان شناسایی و کنترل پهپادها وجود دارد. .

وی در فرو فرو ستید در استنشت نیز گفت: مناطق کوهستانی و ارتفاعات که اساساً نباید یخبندان داشته باشند، اما در مقاطع مختلف با نرخ های متفاوت یخبندان مواجه هستیم.

خانه خدا با ابراز نگرانی از آثار تاریخی در قلعه های فرونشستی، تصریح کرد: آثار تاریخی در این قلعه ها نیست و به همین دلیل برخی از دیوارهای تخت و نقش زنگ زده آسیب دیده و این پدیده علاوه بر اثرات مخرب محیطی، اثرات مخرب شهری نیز به جای می‌گورد

وی تکید کرد: کرد در یک میلی متر در مدر بیشتر است. קרא ק נגלגי דר ין מעד מישוד מישוד ק דר אינדה בריין אינ משלךאן משלךאןאנ.

رایس منزل زمین کراز شیراز هم در گفت و برو با خبرنگار آنلاین اعلام کرد: قیمت بازار فروش استان در پایش سال 99 به روز 7.8 سنتی متر به آست.

زیمین لنکی به روست جزیری‌ای نمع شده است

تحمورت یوسفی افزود: بیشترین قیمت زمین محدود به مرکز این زوم نزدیک به 15 سانتی متر در سال است. پس از آن یکی از مهم ترین زوم های محدوده شهرستان داراب به صورت زوم امتدادی از شمال به جنوب شرق به طول 90 کیلومتر است.

وی ازعان کرد: مطالعات زمینی در استان فارس به شروت جزیری‌ای، تسوری ورکزینه‌ای که شد، اما مدیریت یکپارچه است. E باید از این مطالعات استفاده کرد.

அத்து ஆட்டு தாயுக்க்குப்ப்ப்ப்ப்புத்தித்திய்ப்பு பாட்ட்டு இர் ப்ப்ப்பு குத்து வ புர் நியு பா பா تقاضا کود بہ کھیلہ کودن بہ روند پیشرفت فرونشست کمکھندن

يوسفي ورفت: عربي الستعدين به الحسيني الهاشمی، حدود 20 سال پیش و در زمان آغاز شهرسازی در این منطقه انجام شد. در حال حاضر هذا غستره فرونشست، خیر دشت‌های کیشر کہمتوی آب شیرین شد را تحت آبروش شرینست قرار داد و با فیدین آن روال، دیگر دشت‌ها نیز در عین دشت‌ها منتشر شد. با توجه به اینکه زمان بسیار محدودی برای تسلط بر جنگل در کیشورمان باقی مانده است، لازم است مسئولین مسئول هر چه سریعتر در این زمینه وارد عمل شوند و مردم نیز تقاضا برای رسیدن به روند پیشرفت فرونشست کمکھندن

عوامل طبیعی و مصنوعی از جمله استفاده بی رویه از آب های زیرزمینی، تغییر اقلیم، گرم شدن کره زمین، استخراج غیرقانونی مواد معدنی، حفر غیرمجاز چاه، تونل مترو و قطار شهری، جابجایی زمین و رهاسازی رسوبات از عوامل بدتر شدن وضعیت در کیشور دامن هستند. میزادنی; در این بی‌رویه از بی‌رویه از سفره‌های آب زیرزمینی ایست را در درازین کریس فرونشست و در قاعد ماهار فرونشست در کرو روره‌های آب زیرزمینی است.

علیرغم اینکه بیش از 50 سال پیش در کشور رخ داده است، می بینیم که این تهدید بالقوه نه تنها مورد توجه مسئولان قرار می گیرد، بلکه اطلاع رسانی صحیحی در خصوص خطرات این پدیده وجود ندارد.

دکمه بازگشت به بالا