ورزشی

عبدی: امیدوارم قهرمان آسیا شویم

عبدی: امیدوارم دوباره ببینمت

سرمربی تیم آران جورینس به از سود تیمش به دور تیمش می تواند به تیمش کمک کند.

به گزارش خبرگزاری ایواره، حسین عبدی پس از 11 پیروزی مقابل تیم فوتبال جوانان ایران مقابل هنگ کنگ و صعود مقتدرانه شاگردانش به مرحله نهایی لیگ جوانان آسیا گفت: این مسابقات را با مقام اول به پایان رساندیم و امروز توانستیم با گل های زیادی به پیروزی برسیم. در ابتدای مسابقات شناخت چندانی از لائوس نداشتیم اما از قرقیزستان خبر نداشتیم.

وی در ادامه افزود: در بازی امروز بازی جوانمردانه را می‌کردیم بازی جوانمردانه را می‌کردیم، چون در روند تیم‌ها می‌توانستم. به همین دلیل وارد میدان شدیم. همه بازیکنان ما به جز دو دروازه بان در این تورنمنت بازی کردند و حالا باید برای مرحله نهایی مسابقات آماده شویم. از فردا باید تمرینات خود را برای دور پایانی آغاز کنیم و فدراسیون نیز باید با تمرینات و بازی های تدارکاتی مناسب برای ورود به مسابقات قهرمانی آسیا برنامه ریزی و کمک کند.

سرمربی تیم ایران جورین کرد کرد: همه تیم‌های اسیای را دیه‌ام و آجر با آن‌ها بازی کینیم می‌ووین‌ه می‌ووهمان را بالا ببریم. امیدوارم بتوانیم در آسیا پیروز شویم. در این مرحله چون تنها یک تیم از گروه صعود کرد کمی استرس داشت اما در مرحله پایانی به دنبال حضور در جمع چهار تیم برتر هستیم و به فینال راه پیدا می کنیم.

انتهای پیام//

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا