عمومی

صلح و سازش موجب اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

صلح و سازش موجب اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین می‌شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد رزم روز سه شنبه در مراسم اهدای خون صلح در شهرستان دلفان با تاکید بر اینکه خداوند قدردان و شاکر توفیق حضورش در این باشکوه، ارزشمند، ملی است. و مراسم مذهبی گفت: خون صلح سنت حسنه است.و دیرینه بوده ک رمین در عماق جان و روح و روان اشایر غرب کیشور، محبد و ملیت مردون لرستان و مردوب با صدقة دلفان دارد.

وی بیان داشت: امروز شاید هندی این سرامین صلیحه و کیں، آشتی، دوستی، انس، الفت، مودت، برادری، سمیمیت، ایتاد، یکتنگ، یکـرچگی و همدلی در کےے «بخورش» ولایات مدار شرستان دلفان هدیم.

رياس كل دادكسترى لرستان با كىں به سومين روز از فتح واحدة بين اهل سنت و اهل تشيا و اذاهى ميلاد معلاد اسلم.ص) و امام صادق (ع) قرد كرد: ياد و ختره شهداي وحدة را گرمي مي‌داريم.

رزم با تقدیم بر علی علم به دوستورات علی صلی الله علیه وسلمص)، آن هم در فاحت واحدة، جمالة شده است رضا داد: مردم نجیب شهرستان دلفان، مردم متدین، سنتی و متدین، بزرگ، نجیب و اصیل، مهربان و دوست داشتنی. نسخه ها آنها معروف هستند

با تصريح كردن با تصريح برود عن برد برود عن مدرون آن شرستان احل بصد، سميميت، برادري و خوت استريح كرد: مردو دلفان، مردوم ينقلابي، ويلايت مدار، آثارگر و شهيد. پروور و انها هستند.

ریاس کل دادکستری لرستان با کیں به تہہہ۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔5 جو نفوذ شهرستان دلفان گفت: ریش سفیدان از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردارند، چرا که مردم از برکت حضور این بزرگان و همچنین روحانیت برخوردارند، مردم گذشتگان هستند و امروز شاهد این رضایت هستیم. از شصتمین و یکمین پرونده قتل در استان لرستان در سه سال گذشته.

رزم بیان دادست: صلوات و باینا از تعریف های مدرو لرستان و به هیا کردم درفان شرستان است، آن تبریم کامی رفیعی در اموزه های اسلامی دارد.

وی در رضی سکنان کود با بیان عنه عفو و کار کار دریا دل، بزور منش و… است در سدد فنده بر. مرطوب آنها می آیندبا اینکه می توانند مجازات را اجرا کنند، افزود: به همین کاتر امروز در ماهر این کے کے ہوزر پیدادمید.

رياس كل دادغستري لرستان با حقيقت با هذا آن علي علياي دم خاص است و درائي آوبا اخروي است تصريح كرد كرد: از اعضاي شورا به خاطر حل اختلافات و استاديوم صبر كه باعث ايجاد صلح و آشتي ميان مردم مي شوند، قدرداني و تشكر مي كنم.

رزم با تعلیق بر عنه صلح و تحدیقة هذا تقدیم عموزهای اسلامی و نیاز جمیہ است کرد کرد کرد کرد: آن امر به وحدان به ویکھیہ بین مسلمین میشود، صلیہ و پیکستے بین سےہے است و موکی بہوں نیازهای اموزهہ اموزهہ.

وی تکید کرد: امنیت از مفوره های روش و تیکه هر جمیعه است.

دکمه بازگشت به بالا