عمومی

سرمربی مس سونگون: انتظاراتم در زمین بازی اجرا نشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرمربی مس سونگون: انتظاراتم در زمین بازی اجرا نشد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اسماعیل تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی گفت: امروز بازی را خوب شروع کردیم و با وجود اینکه بعد از 55 روز تعطیلی لیگ برتر فوتسال شروع شد، لیگ را از ابتدا شروع کردیم.

سرمربی تیم فوتبال از دست دادن ورزقان رضا داد: هر چند هشت هفته پیش بازیکنان این تعطیلات را با خوشحالی دنبال کردند بدلیل برّایی اردوی تیم ملی و بازی‌های آسیایی در روند بازی بازی‌های بازی در نیابیم بود.

تقی پور افزود: درست است که بازیکنان به شرایط قبلی خود بازگشته اند، زمان در حال اتمام است اما خدا را شکر که امروز سه امتیاز بازی را برای هواداران کسب کردیم. مرد را شاد کانيم

وی آزعان دادست: با آن در تول بازی خیر توهایمان کل نکید ولی ومدید بودیم مساعد تیم زرد کرمان بازی شاداب‌تری از شیاداب‌تری از شیداب‌انم. واین অত্র বার্ত শ্দ দ্র র্ত্র্যান তালান ক্যান্যান র্যার কাগে ক্ষ্ত্যা ক্ষ্ত্যা

تقی پور درباره تیم فولاد زرند کرمان گفت: ما اصلا به تیمی در میانه جدول نگاه نمی کردیم و همانطور که در جریان بازی دیدید با انگیزه زیادی مقابل ما به میدان آمدند و این شرایط. در تمام تیم هایی که با ما رقابت می کنند و در مقابل تیم من دیده می شود از دست دادن بازی کردان بری هم تیم‌ها یکی کے و آین کا راما آن را دشوار می کند.

وی در خواس دیکھون خود با فرهاد فخيم تعلیم داد: با عنکس بهندا دراین من اعلام می کنم که اصلاً اختلافی در کار نیست، فقط بحث انضباطی در حال انجام است و منتظر نظر کمیته انضباطی هستیم. امیدوارم فرهاد فخيم در عرض المزيد و بازيهاي اطي كنار تيم به كرا كه وي كاپيتان تيم مس از دست دادن این است.

قلمني است; خانم تیم از دست دادن با برتری 4 برابری نسبت به فولاد طلایی کرمان و با 24 امتیاز صدر جدول باشگاه برتر فوتسال کیشور است.

دکمه بازگشت به بالا