ورزشی

رتبه جهانی سرعت اینترنت همراه در ایران ۹ پله صعود کرد

بر اساس روبوتهای بین تورگانی;

رتبه جهانی سرعت اینترنت همراه در ایران ۹ پله صعود کرد

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی سرعت اینترنت نشان می دهد که جایگاه ایران از نظر سرعت اینترنت در کشورهای مختلف نشان داده شده است.

به گزارش خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، سازمان های بین المللی معیارهای مختلفی از جمله سرعت انتقال داده ها در شبکه ارتباطی را برای ارزیابی کیفیت زندگی مردم کشورهای مختلف جهان در نظر می گیرند. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده در سایت معتبر «ASPIDETST»، رتبه جهانی اینترنت شبکه تلفن همراه در ایران نسبت به شهریور ماه سال گذشته 9 امتیاز افزایش یافته است.

با وجود اینکه در بازه زمانی 12 ماهه از شهریور 1400 تا شهریور 1401 سرعت اینترنت در شبکه تلفن همراه 9 نقطه افزایش یافته است، اما جایگاه جهانی سرعت اینترنت ایران در همان زمان تغییری نکرده است و اکنون سرعت اینترنت ایران هم مثل پارسال 10.44 Мбабит бер сания в иран доставка др миан кишорохай жана 147 ист. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت، سرعت اینترنت موبایل نیز 35.36 مگابایت بر ثانیه است.

در حال حاضر کشورهای نروژ، امارات متحده عربی و قطر با سرعت های 126.94، 126.85 و 124.29 مگابیت بر ثانیه به ترتیب در رتبه های اول، سوم و سوم جهان از نظر سرعت اینترنت موبایل قرار دارند و کشورهای اینترنت ثابت نیز شیلی، سنگاپور و چین با سرعت های 217.43، 215.83 و 196 مگابایت بر ثانیه به ترتیب مقام های اول تا سوم جهان را در این شبکه به خود اختصاص دادند. بررسی ها نشان می دهد که رتبه جهانی سرعت اینترنت چین در سال گذشته 2 پله افزایش یافته است.

انتهای پیام/4144

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا