اقتصادی

دولت برنامه ویژه‌ای برای زنان روستایی و عشایری و بازماندگان از تحصیل دارد

دستیار رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

دولت برنامه ویژه‌ای برای زنان روستایی و عشایری و بازماندگان از تحصیل دارد

خزعلی گفت: بیش از 90 درصد سطح کشور را داریم اما این سهم در روستاها و روستاها کمتر است، بنابراین برای زنان روستایی و روستایی برنامه ویژه خواهیم داشت و اعتبارات ویژه ای برای این بخش خواهیم داشت. .

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری آنا، انسیه خزعلی روز شنبه در مراسم روز جهانی زنان روستایی و ششمین همایش نقش زنان روستایی و روستایی در توسعه پایدار که در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: تالار توسعه کشاورزی افزود: داد داد که اومدیدریم انگون نیز این محمول شود.

رئیس امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: بر اساس آمار، طلاق دختران روستایی به مراتب بیشتر از زنان شهری است و برای ازدواج در روستا و تحکیم خانواده باید حمایت های لازم را داشته باشیم. பியாய் பிலை ஆயை பியுக்க்குத்து ப்புக்கு மாட்ட்டு र र பாயாத்து

وی تصریح کرد: بر اساس آمار سال 95 حدود 10 میلیون زن در روستا زندگی می کنند و میانگین سن ازدواج 23 سال است که به همین دلیل است که تجرد گسترده نیازمند حمایت های فرهنگی و اقتصادی جدید است.

خزعلی افزود: اکنون 65 درصد زنان روستایی دارای همسر هستند که بخشی از آن به دلیل فوت همسر و طلاق است و 26 درصد نیز طلاق قطعی دارند.

وی با تاکید بر اینکه سوادآموزی، آموزش، سلامت و حمایت از زندگی خانوادگی زنان از اولویت های مسائل زنان است، افزود: بیش از 90 درصد کشور باسواد هستند اما این سهم در روستاها و روستاها کمتر است که این یک برنامه ویژه است. برای زنان روستایی. با إلى تحديدة جديدي قرآن است بازماندگان از تحسل eradicated.

وی درشور حوزر زنان در روستاها ورود: هوزر زنان در روستاها بر روی درمی‌ها از میگرتا و ویایی روستها و ایدرای در سورستا می‌شود که ومیدریم با شوره‌های نهاییز آئین روستا را می‌ریزد.

خزعلی در بکش توک‌های خرد راوسیتی گفت: تسهیلات حمایتی زنان در استان نوزدهم در اختیار کارآفرینان قرار گرفته است. زنان در بخش بشروی و کشتی و کشتی پریکی تی سالی اکیری کے کے را ومدها اند ک اومیداریم با سوکھیہ این امر استمراء هیبید.

وی کارک بیشمه زنان روسیتی ازهداشت: بیشمه زنان روسیتی در کابی کے جوانی جواینی جمعیت نمہ میشود

خزعلی افزود: در فرامة هفتم تعريف و فيلقيط عن بريا عملة سازي و كارآفريني و عرداد و بازرساني زنان ميشود.

دستیار امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در بحث سلامت زنان و مردم روستایی گفت: اکنون در هاوایی کمبود پزشک، متخصص و اورژانس در این مناطق داریم که باید انجام شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا