عمومی

حسرت دوحه – ایواره

حسرت دوحه - ایواره

حداقل شش بازیکن فهرست نهایی تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه شانسی برای دیدار از قطر ندارند.

به لوگر ایواره, کھیں همشهری نوشت: تیم ایران در حالی که خود را برای حضور در جام جهانی 2022 آماده می کند، از دیدن سرمربی خود در دور قبل دوباره روی نیمکت، شگفت زده شده است. کارلوس کی روش باید به زودی لیست نهایی تیم ملی خود را برای حضور در این رقابت ها اعلام کند. مرور اسامی و زموت انها خلی از لتفو نیست

رشید مازههری

یکی از دروازه های تیم ملی ایران در لیست نهایی جام جهانی 2018 قرار داشت که البته شرایط بسیار بهتری نسبت به آن روزها داشت. رشید در آن سالها كملة افت كردو و بعد از دو دوره حوزر ناموفق و جرافلی در تراكتور و استقلای در آن روزها در صبحانه نیمكتنشین پیام داده شده است. با این شرایط طبیعی است که شانسی برای حضور تظاهرات در تیم ملت وجود ندارد. و مدتهاست به هيك‌يك از اردوها داوات نمي‌شود

محمدرضا خانزاده

بی‌شك باید و را یكـــــــــــــــــــــــــــــــــرـــــــــــــــــــــرــــــرـــــــ خودشون مورد بحث قرار می گیرند خانزاده در هر دو دوره مسابقات جهانی در سال های 2014 و 2018 در لیست نهایی تیم ملی قرار نگرفت. هر وقت برک کے کے کے کے کے کے میاید، محال است نامی از خانزادة بردہ نہیں با آين حال كي‌روش در كوه به تيم ملي كيد خانزادا را زد.

منتظر شما هستم

شاید کمتر کسی بداند که این مدافع 39 ساله هنوز بازنشسته نشده و مشغول بازی در لیگ قطر است. منتظری یکی از بهترین مدافعان دو دهه اخیر تیم فوتبال ایران بود. تا سال 2019 عضو تیم ملی; هر کاند به شکلی کیک و به دیلی به کے کے کے کے با جدایی کارلوس کیروس، این کشور به تیم ملی دعوت نشد.

مسعود شجاعی

بعد از حوزر در سه جام جانهی، مسعود شجاعی اکنون باید دید پوکر خود را فراموش کند. او از جملة مدد فيلما مدرد علي كلوس كيروش بود ام هذا هذا از تعريفة اين مربي هم از سوي مرك ولموتس به تيم ملي شد. duran Huzur Masoud در تیم عول ایران زمانی پیدا شده است. کیزی نمانده بود آن باخت به کیں هلتم زودهنگام تیم ملی از کل کے کے تمام شود. طبیعی است که این روزها کمتر مردمی به حذف شجاعی اعتراض کردند.

اشکان دجاغه

در تیم ملی ایران با حجم کی‌روش با عرکس شد שק דז ב ב ב˙ ברراق תراق מל מל ، דר רד חר ט ט טי מלי מל ר ר ר פ פ פ פ פ פ ד ד ד–. و اولین بازی او برای تیم ملی را روز إشتم اسفند 90 در مصاف با قطر نمع داد و از قضاوت به دبل شد. Джаге та јам мелатьай Asiya dr سال 2019، عضو تیم ملی ایران باگی ماند در دگر держаный دیگرن در держанный در گابال دیگی. با کوک کی‌روش، مربیان بعدی دیگر شرکت کنندگان را دعوت نکردند و البته نارضایتی اولیه خود را از این موضوع نشان دادند. با این حال، بعداً موضوع به پایان رسید و اکنون بازیکن فرصتی برای دوستی نخواهد داشت.

رضا قوچان‌نژاد

درست مشل دجاگه، پای و را هم کی‌روش به تیم ملی ایران باز کرد. گوچی پیش‌تر دیگر افشین قطبی هم با دورة ملابس اعلام شده بود اما این هوزور بورتوغی بود که کرز را به تیم ملی ایران کرد. О ферштех негать Карлос бод в چندین بار با گلهای کشنده، менять негать ин мерби. بدون تبید محمولترین کل دوران فوتسل قوچان‌نهاد، همان بود که در جام جانهی 2014 به کره‌سوچی زد. بدون آن گل به‌به‌ها که دوران اوزر کی‌روش در ایران بسیار کوتاه‌تر است. گوچی تا جام جهانی 2018 در تیم ملی نماند و به دلیل اینکه نتوانست در این تورنمنت بازی کند، اعلام بازنشستگی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا