استان ها

جشن ملی انار در ارزوییه برگزار می شود

جشن ملی انار در ارزوییه برگزار می شود

به خبرگزاری لوگر اخبرآنلاین; فریدون فیکی در انگلیں این کابر گفت: علاوه بر نمایش محصولات باغی و طبیعی، صنایع دستی و هنرهای سنتی این روستا نیز در قالب نمایشگاهی به نمایش گذاشته شده و به فروش می رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان افزود: این مهمانی در باغی به مساحت 1000 و 700 متر مربع برگزار می شود و از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا در این جشن حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح استان کرمان برگزار می شود، گفت: برگزاری جشنواره مذکور دارای آثار مثبت و بازتاب های مطلوبی برای کل استان و به ویژه منطقه است. برای معرفی پتانسیل های این منطقه.

فيسكلي رمضا داد: اين جشن اقدام موثري براي جذب هم استاني ها و هم مردم استان هاي همجوار مانند بندرعباس ها به منطقه منطقه خواهد بود.

وی تاکید کرد: امیدواریم این جشن در سال های آینده نیز ادامه داشته باشد و علاقه مندان بتوانند از طریق تورهای گردشگری در این جشن شرکت کنند.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان، حراست و برپایی این مراسم، بحث مهم در برگزاری جشنواره را مهم دانست و گفت: خوشبختانه این موضوع با همکاری دستگاه های ذیربط از جمله استاندار، پیگیری شد. استاندار، جهاد کشاورزی و…

این مراسم از ساعت 10 روز پنجشنبه 23 مهرماه با حضور مسئولین استانی آغاز شد و به مدت دو روز میزبان علاقه مندان خواهد بود که خوشبختانه با استقبال خوبی روبه رو هستید.

46

دکمه بازگشت به بالا