استان ها

تارتار: می‌توانیم مقابل استقلال به پیروزی برسیم

تارتار: می‌توانیم مقابل استقلال به پیروزی برسیم

سرمربی می گوید تیمش در نتیجه می تواند با استقلال رقابت کند.

به گزارش ایواره، مهدی تارتار، سرمربی این باشگاه گفت: امسال بازی آسانی نداریم اما برخی بازی ها انگیزه خوبی برای بازیکنان ایجاد می کند. بازی نیازی به انتقال به بازیکنان ندارد و آنها انگیزه لازم را دارند و در تمرینات نشان دادند. انتخاب 11 نفر برای بازی واقعا سخت است و فکر نمی کنیم چه کسانی را در بازی تمرین کنیم. روی کنت واسکان و قوت تیم حریف کریدیم و زمان ایزن را هم دستیم. سعيم مي‌نيم با ​​دوندگی زياد به ميدان برويم. استقلال تیم شاکی را نداریم و کار آسانی هم مقابل این تیم نداریم. سعی می کنیم بازی هوشمندانه ای ارائه کنیم و اگر اشتباه کنیم می توانیم پیروز میدان هم باشیم.

و در مورد ساختار دفاعی این تیم گفت: فکر می کردم فولاد مشکلی ندارد و ما با این مشکلات مشکلی نداشتیم و وقت نداشتیم بازی را به تساوی بکشیم و این کار را انجام دادیم. آن را نگیر.” در بازی تراکتور، ما در دقایقی پیاینی به آل مسدومیت ییک از تیم کل کے لے را کے کے دوست دریم گل نخوریم و برای سکیں بید یک دفین استیبل وھود کے ما می خواهیم این روند را ادامه دهیم. استقلال تیمی است که به خاطر سرعت مهاجمانش از فضای پشت مدافعان استفاده می کند و ما نباید این فضا را به بازیکنان استقلال بدهیم و هوشمندانه عمل کنیم. برای هر دقیقه بازی برنامه داریم و امیدوارم بازیکنان بتوانند این برنامه ها را اجرا کنند و استقلال را ببریم.

تارتار عرض المزيد داوري گفت: براحة داوري صاحد شده است من براي نقد عرض المزيد حيدري بهم خورد، من ساحدي احراء داوري نيمي‌كنم و امائي داور فرغ از روز را خوبي را هداد كرد. برای اگاگ هیدری برای شما آرزوی موفقیت دارم.

مسعود ابراهیم زاده سرمربی تیم ملی گفت: ابراهیم زاده بازیکنان خیلی خوبی هستند و از هفته دوم خیلی متحمل شدند. मा दर 5 बाजी गेक ، इन परेजार र नहींतिमा अमा देश؟ بر خلاف ابراهیم زاده، محمدعلی فرامرزی هم در اختیار ما نیست، اما امیرحسین جدیدی در پست غیرتخصصی خود عملکرد خوبی داشته است. در حال حاضر چاره ای نداریم و باید با مردم خود کمبودها را جبران کنیم تا تلفات ما به میدان بازگردد. سعید باقرپانسد هم از دیگر مسدومان تیم است و از فوتو دوم عام دید. امیدوارم هواداران نتوانند در ورزشگاه بازی کنند و می خواهم برای آنها دعا کنم تا برنده زمین شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا