اجتماعی

بزرگ‌ترین کاری که می‌توان برای امنیت کشور انجام داد، توسعه خدمت به مردم است

بزرگ‌ترین کاری که می‌توان برای امنیت کشور انجام داد، توسعه خدمت به مردم است

مديرعام الرجمة التعليمة عجمتعالى گفت: امروز دوشنم وست ميدان است و نمي‌وجهمن آين را انكر كنيم. دست استكبار جانهيل و سيهونيزم بين مللمة از استين تريرة برون زوده است. اما کاکس ما کمت بردین این ایستاء میشود. بزرگترین کاری که می توانیم برای امنیت کشورمان انجام دهیم انجام آن است، این خدماتی است که برای مردم داریم.

طبق گزارش ما، میرهاشم موسوی، مدیرعام عربین موکبدارانی در تجرمانی از خدیمین مواکب مواکین در ایام عرباین حسینی گفت: حوزر در جمع موکبداران موکبدارانی است، خاص مایه خرسدانی است و انک ما کامین را به این جمع متبرک کینیم برای ما خاص می دهیم. تصویر حماس بزرگ اربعین در این جماعت، تصویری از خدمت عاشقانه و فضایل اسلامی است. شهمت عاشقانة در مصير حضرت اباعبدلله كه همة خود را در راح خود داد.

وی افزود: اینکه در روایات و در سخنان اهل بیت ثواب بی حسابی برای بندگان مطرح کرده اند، بزرگان در تعبیر آن می گویند طبیعی است کسی که همه چیز را به خدا بدهد، منطقاً خداوند همه چیز را می دهد. به او و غیره حرکم عزیمی را کیں میـزند.
دکتر موسوی ضمن تبریک میلاد امام صادق (ع) و هفته وحدت گفت: امام صادق (علیه السلام) برای حسین (ع) برای کسانی که اموال خود را در این راه می دهند آمرزش می طلبد. , و برای کسانی که بدنهاشان را در این راه به کریں می‌ندزد. این را امام صدیق (ع) می‌گوید و در براب کلام امام، تکر و تجلیل ما از خدیمین است که وایرتی دارد.

وی افزود: عزا، استقلاد، شرف، ازادی و تمام جودة و زیدة بودن اسلام از امام حسین (ع) است. برای همین در دوشمان در کاکریم فارگیم تکریم امام حسین (ع) می‌ایستند. تا مكتب امام حسين عليه السلام زيند است، در كتب اميراحمدي شهيدان برانگيخته مي شوند. شهید بزرگوار قبل از طلوع فجر در سازمان مشغول خدمت به مردم بود و بعد از طلوع فجر در مسیر زندگی، حسین علیه السلام آنجا بود. گجا می‌شود کیزی پیدان کرد جز در مکتب امامه علیه السلام؟.

مديرعام الرجمة المعلومات تحميل عجمتعالى رضع داد: دوشن امروز در قد علم كردة آست. نوو بشور بردوم، بهانه است تا مکتبابی که هیندسه قدرت را جهان را کامبیدا دائه و ملت امام حسین کھ در آیین هندسه قدرت به بهمینی بہ آمنیہ عرینی میکانہ به خیال خام دوشنم شود. دوشمن، قابل نسامی استدین کی می‌ابها در مصیر پیش رو به دست مبارک حزرت محدی (عج) و فیکتد بیفتد. عرباین از این نازر برای ما محمول است. मा ता पाय जान، पाय इन मक्बत मी‌ایستیم.

وی افزود: تصویری که در این سرویس عاشقانه قابل مشاهده است امتداد قیامی است که به قیام امام زمان (عج) برای گسترش عدالت پیوند خورده است، آرزویی که در جلسه برای آن تلاش می کنیم. البته حضرت آنها را انتخاب می کند و آنچه در این راه انجام می دهیم باید به آنها رسیدگی کنیم. رحمت ایمه علیهام‌السلام ایکت است و نیمی‌دیدن کی که محبت آنها را در دل درد در در در کے اواہ اوتش از آنها کےتہ.

موسوی گفت: کار را شروع نمی کنیم، بلکه با مسیر خود مسیر را ادامه می دهیم و گسترش می دهیم و بهبود می دهیم. هر که وارد حرم شود حرم را می آفریند. מא באיד בה שמה אפיצטר קינים קש דר אינ הרים וארד שפעם. این جایگاه جایی است که نباید به آن افتخار کنیم و اگر به آن رسیدگی نکنیم آن را از خودمان می گیریم. मा बेडे डर इन मक्बत का गामना रा पिदाान.

وی با اشاره به اینکه امسال سال اول بود و شروع این حرکت دشوارتر بود، گفت: برخی از عزیزان از این رابطه انتقاد کردند و برخی درست و برخی نادرست. باید تلاش کنیم با تجربه ای که امسال به دست آوردیم، در سال های آینده شرایط را بهتر کنیم. महम इन आस्त कह दर अर्जानि نیمया तामिन‌اجراج براهیم ستون با عبدالله شد و با عبدالهه براهیم ستون شد. ما باید در سال آینده برنامه ریزی کنیم و این حرکت را توسعه خواهیم داد. این فرهنگ فرهنگ نجات ماست، چه در عالم رحمت، چه در عالم صلح. چیزی که بتواند همه وقایع را مانند وقایع گذشته ترکیب کند.

موسوی افزود: امروز دشمن در میانه میدان است و نمی توانیم منکر این باشیم. دست استكبار جانهيل و سيهونيزم بين مللمة از استين تريرة برون زوده است. اما کاکس ما کمت بردین این ایستاء میشود. بزرگترین کاری که می توانیم برای امنیت کشورمان انجام دهیم انجام آن است، این خدماتی است که برای مردم داریم. این نشست با بیش از 45 میلیون نفر ارتباط مستقیم و غیر مستقیم دارد. ما باید با رویکرد خدمت عاشقانه حضور عشق را در جامعه پیدا کنیم و مهم ترین دستاورد این است که این الگوی خدمت را به میدان می آورد.

وی افزود: این مدرسه برای ما الگویی است که در حلقه محبت اهل خانه همه جذب و هضم می شوند چرا که اهل بیت در خدمت مردم هستند. آنها مشکل را از ریشه مدرسه حل می کنند. ما باید در حکومت داری در قبال مردم مسئول باشیم و اگر بخواهید و بتوانید کار کنید، خداوند به شما خیر می دهد. اباعبدالله (ع) به کسی کے کے بری هل شل مشکل فیلی به یشان رکته کرده بود، دیکتند نیازت را جز به سه فرد نگو; آنکه دین‌دار بهدا، آنکه جوانمرد بهدا و آنکه عصالت حدال بهدا. در رضیع المدرومی ما بدید ینکنین بوسم و در کلام امام حسین (ع) ختاب به ما است. این وظیفه ای است که بر عهده ماست و باید از این الگو پیروی کنیم.

موسوی کاترنشان کرد: برکه در کار در کار در کار در کار در کار جدید تعمین‌عجمتعلی، که بوده است آئین جوان‌ها بدهند در تامین‌آکتامین‌ها 1 کمه حقوبند، کله‌شان را بیاندازند بالا; در حالی که 12 ماه بدهی و 88 هزار میلیارد بدهی پرداخت کردیم.

مدیر تشکیلات نشست با انتقاد از سکوت برخی شخصیت ها گفت: جایی که دشمن و درگیری و نفوذ فعلی در میدان آمد باید مثل شهید امیر احمدی اعدام کنیم. امروز آن روز نیست. کسی که در مکتب اهل بیت است هر کیلتی‌اش تبلتو و آزمون است. در آزمون هم سره از ناسره و راستگو از دروگگو می شود. מעקבת מא מקבט מאדי ניסט ק דר יק ספר ברידה ארמאנהי האנשינים.

وی افزود: از شما عزیزانی که با من همکاری کردید سپاسگزارم. می خواستم وسط روز یک نفر پیدا کنم اما نشد. از کادر پزشکی، جامعه پزشکی و کار خوب و قوی تیمم تشکر می کنم.

موسوی کاترنشان کرد: اگر در آن مکتب بمانیم از آن حترینها رحای پیدایم کینیم. در این روزها باید یاد کنیم از سدار دل‌ها حجی کاسم سلیمانی ک در مسیر همه جهان اسلام حق بزرگی دارد. انشاهله حدوان كمب كند در آن مكتب بمانيم.

وی افزود: تامین اجتماعی یک سازمان انقلابی است و اگر از برخی ظرفیت ها استفاده نشود ما پاسخگو نیستیم. ما باید از این به بعد برنامه ریزی کنیم تا انشالله سال بعد از این حرکت بزرگ سریعتر باشد و من مطمئن هستم که این راه با قدرت بیشتری طی خواهد شد.

موسوی در بخس عدنی از سکنش با کیں به جدی بدون دولت در امر روستیزی گفت: در فستی که در اختیر ما قرآن با یکت به جدی بدون دولت در امر روستیزی گفت: در فرستی که در اختیر ما قرآن، روستیزی ماست پروایت. بدانید که יציק קס דר אחרישים עשיטן אחטעים מחשים אמן נדריט و ניקרים דעד. فساد قرمز رنگ مال ماست و به کسی معرفی نداریم و در این دوره با احترام پیگیر مسائل هستیم. چون حق الناس خت کریمز ماست

وی در بیاین گفت: سفر شما را برای خدمت به امام حسین (ع) تبریک می گوییم و امیدوارم این نشانه تقوای الهی بیش از پیش شناخته شود و این نشانه ای که ما را به این راه رساند تقویت شود.

احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور سازمان استانداری این نشست نیز در مراسم تجلیل از خادمان اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر گفت: انجام دادند. چالش های مختلفی که در سازمان وجود دارد باعث شده مدیر از بحث های فرهنگی غافل شود و از این بابت از ایشان تشکر می کنم.

اسفندیاری ضمن تشکر از جامعه پزشکی و کارکنان سازمان جامعه و مدیران بیمه و درمان استان در راستای تحقق این رویداد بزرگ گفت: این حرکت بزرگ یک حرکت دینی بود. عده ای فکر می کردند که می توانند با بودجه سازمان پیش بروند. در حالی که بخش قابل توجهی از بودجه این حرکت توسط همکاران این حوزه تامین می شد.

وی با حکت به اخترین در کیشور گفت: در اغتشاین اخترین دوشنم میـــــــــــــــــــــــــــــــــوـــــــــــــــــــــــــــر، کیشوری که اکامل شهد سلمان امیراحمدی دارد، دوشمنی نمی‌تواند در یک کیشور کاری از پیش بردارد. کیشوری کھ کند میلیون زایر عرباین دارد، دوشن نمی‌توند عیه آنه ملت کیدی کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اجتماعات گفت: در ایام اربعین و دهه آخر صفر که به همت برگزاری این نشست برگزار شد، 62 هزار نفر بستری درمان شدند، 430 پزشک و پرستار خدمات رسانی کردند و یک در مجموع حدود 10 هزار نفر در این سازمان پذیرفته شدند.

محسن تقیانی مدیر فرهنگی سازمان اجتماعی جلسه نیز در این گفتگو ضمن تبریک ایام هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع) و همچنین تبریک و تسلیت. درباره شهادت شهید سلمان امیر احمدی توسط منافقین داخلی، گفت: در این فتنه بزرگ که دشمن از قبل دیده بود و همه عوامل داخلی و خارجی بسیج شدند تا ایران عزیزمان را متلاشی کنند، جوانان و نیروهای امنیتی این امر را ساکت نکردند. فتنه و البته ما در این راه دستی به عزیزانمان ندادیم چون همکار عزیزمان یکی نیست.

وی افزود: امسال برای اولین بار در سازمان به لطف ابا عبدالله (ع) و حضور ایشان به توافقی بزرگ و هماهنگ رسیدیم و در نوع خود بی‌نظیر به زائران امام حسین (ع) خدمت کردیم. است.

مدیر سازمان فرهنگی و اجتماعی این نشست گفت: در چهار مرز خروجی و یک مرز ورودی خدمتی نداشته ایم و این علاوه بر اتفاقی است که در کربلا رخ داده است. دو موكب درامين در كربلا داشتيم. یک مرد را بسیج جمیہ بیدیکی تیمین کیں برپا کردان. موكب دير نيز تحت پوشش المعلومات دورمان استان سمنان در كنار حرم اباعبدالله (ع) برّ شد. دو موكب اسكان هم يكي در بل قفيفه و ذهدي در صحن عقيله دستيم كے كے ۶۰ نفر از زايرين در آن شد.

وی کتباب به خدیمین مواکب گفت: همه عینک بر کود بر کود لتفز اباعبدالله بود، به برکت زحمات شابانروزی و توبدرانه تک تک شما ازیانس کورد. انشاالله سالها بعد این کار با وسعت بیشتری ادامه پیدا کند.

تقیانی با اشاره به اینکه هیچ کار فرهنگی و آموزشی در این مدت کوتاه نتوانست در این میزان تاثیرگذار باشد، افزود: انشاالله نتیجه این کار بر عملکرد سازمان تاثیرگذار باشد. حدوان را شاكرم كه توفيق دستيم در شما به زوار اباعبدالله (ع) و علي بن موسي‌الرضا (ع) كميتم كيمتان است. در این روزها شش هزار نفر برای سرور ثبت نام کردند تا بتوانیم پاسخگوی آنها باشیم و این ظرفیت بالایی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا