استان ها

برگزاری کنگره سرداران و ۷۵۰ شهید شهرستان لنجان

برگزاری کنگره سرداران و ۷۵۰ شهید شهرستان لنجان

به گزارش اصفهان ؛ کنگره سرداران و 750 شهید شهرستان لنجان به میزبانی شهرستان چرمهین لنجان با حضور فرماندهان نظامی و اداری استان اصفهان برگزار شد.

مردم شهرستان لینجان که در دوران دفاع مقدس صدها شهید تقدیم نظام کردند با همکاری مردمی از سایر نقاط استان محفلی پرشور و معنوی به میزبانی شهدا برگزار کردند که هنوز عطر و بوی آن مشهود بود. و بوی شهادت با حضور و اجرای بزرگانی از سایر استان های کشور که هنوز جوان بودند، بالاترین افتخارات را در کنار اجرای قطعه «مردان میدان» به یاد سردار شهید قاسم سلیمانی توسط خواننده کیشورمان علیرضا به دست آورده است. افتخاری و اجرای تئاتر به یاد سرداران دفاع مقدس از ویژه برنامه هایی بود که حال و هوای معنوی خاصی به مراسم بخشید.

دبیر کنگره سرداران و 750 شهید شهرستان لنجان در این مراسم با بیان اینکه شهرستان لنجان بیش از 700 شهید در بین مردم عادی داشته است، گفت: جوانان غیور هستند، نیت دارند. مکتب شهدا و ما شهدای زیادی را تقدیم می کنیم معادلات و اندیشه ها خام است.

شهاب تابیت‌راسخ راسخ با بیان آن آلید است، وقتی شهر لنجان 120 هزار نفر جمعیت داشت 12 هاز رازمنده است: این شهرستان آئین سه هازاز کانباز و 123 ازده است.

شهادة در عرض المزيد روز عرض المزيد

وی تکید کرد: یکی از شهدای شهر کرمهین “شهید عبدالعلی محمدی کرمهین” است که در ولین روز جنگ به‌نون نیروی پردمی در شهر خرمشهر به شهید ریسید است.

او ادامه داد: عرض المزيد شهدا و الغو قران دادن بهتام انها مصداق جهاد تبیین است و همه مسئولین در این زمینه مسئول هستند.

در عرض السرد اسغر عرببور جانشين قارانها سيدالشهدا در رقبة إسفاهان كرد كرد كرد: پس از پيروز يكلامي يكلامي دوشمان سايد در كليه و كرش در كيشور با آنگ جنگ اما رحمنودهاي امام خميني (رحمه) و رشادت رزمندت نككشي دوشمان كرد.

وی با اشاره به 17 هزار ترور منافقین کوردل و دشمن گفت: در تول جنگ تحمیلی، بیش از 100 کیشور تیی 8 سال رو به روی ایران نوپا استادند اما عردا ملت ایران با دریده امام خمینی (ره) نداید دور دوشن پیروز. بیدان و در آن راه 230 حزر شهد نیز کیدمین.

او گفت: אגר אמרוז דישון בירים אי ברים ו זיר מיז נדריט אז אפודון דפשון מים.

وی با اشاره به الگوی رنگ زنان در جنگ گفت: بسیاری از زنان در خط مقدم دفاع نبودند و پرستار سربازان بودند و در پشت جبهه نیز با حمایت مادی و معنوی و کمک به جبهه برای دیدن الگوهایی که نمی توان در این دفاع فراموش کرد.

46

دکمه بازگشت به بالا