بین الملل

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

سفرهای بدون بودون بوزا به جافان از 68 کیوشر بیک از سرگرچ شد که کے کے کے کے کےرانه دوران کورونا به کے کے کے کے دولت کے کورونا شدہ شد.

به روبوت ایواره به نقل از الجزیره، جابون از سه‌شنبه عقسی (11 اکتبر 2022) پس از دو سال و نیم محدودیت، سفر بدون روادید برای مسافران 68 کشور جهان به حالت تعلیق درآمد. در کیشور یکی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین کنترل مرزها در زمان همه‌گیری کرونا اجرا شد. همزمان با پایان این محدودیت ها، تصاویری از گردشگران بدون ویزا که به تازگی وارد ژاپن شده اند در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است.

ژاپن با شروع همه گیری کرونا مرزهای خود را بست و حتی در مقطعی بازگشت اتباع ژاپنی مقیم خارج از کشور را ممنوع کرد و اخیراً با احتیاط بازگشایی مرزهای خود را آغاز کرده است. در ژوئن 2022، گردشگران خارجی اجازه دارند به صورت گروهی سفر کنند. مرزهای ژاپن اکنون به روی گردشگران باز است و همچنان مشکلات بسته شدن فروشگاه ها و کارکنان ضعیف گردشگری وجود دارد.

مقامات این کشور امیدوارند با هجوم مسافرانی که توسط فقرا هدایت شده اند، اقتصاد ژاپن را تقویت کنند.

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

«فومیو کیشیدا» ​​نخست وزیر ژاپن نیز گفت: این کیشور کوساد دردت 5 تریلیون در برابر 34.5 میلیون دلار است. منطقه گردشگری کراکه در سوری در سوئیت کرونی کرونی کرونی کرونی کرونی کرونی، بر اساس آمارهای دولتی، تعداد کارکنان هتل بین سال‌های 2019 تا 2021، 22 درصد کاهش یافته است.

با این حال، تاکاشیدا کیوچی، اقتصاددان موسسه تحقیقاتی نامورا در گزارشی اعلام کرد: سود حضور گردشگران خارجی در ژاپن تا سال 2023 به 2.1 تریلیون ین خواهد رسید و تا سال 2025 به ارقام دوره قبل از کرونا خواهد رسید. همه گیر.

بر اساس گزارش شرکت تحقیقات بازار Teikoku Databank، تقریباً 73 درصد از هتل‌ها در سراسر کشور در ماه آگوست با کمبود کارگر عادی مواجه بودند، در حالی که تعداد این هتل‌ها نسبت به سال گذشته 27 درصد افزایش یافته است.

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

با وجود محدودیت های ویروس کرونا در ژاپن، تنها پروتکلی که گردشگران باید رعایت کنند این است که هنگام ورود باید وارد شوند.

குல் விக்கிநை ஶாட்டை பாட்ட்டை

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

قبل از همه گیری، هنگ کنگ و چین 37 درصد از گردشگران ژاپن و 44 درصد از درآمد گردشگری این کشور را تشکیل می دادند.

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

در سال 2019، رکورد تعداد گردشگران ژاپن 31.9 میلیون نفر بود، اما در سال 2021 این تعداد به 250 هزار نفر کاهش یافت.

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

1

قربانیان کرونا در این کشور به حدود 45 هزار و 500 نفر رسید

بازگشت گردشگران بدون ویزا به ژاپن

عکس های این گزارش از خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس است

انتهای پیام

همه محتوای سایت بر اساس استخراج اخبار روز، اقدام به خبررسانی می نماید، در نتیجه مسوولیت انتشارات سایت بر عهده سایت های منبع بوده و سامانه بر خط ایواره هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا