عمومی

انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به رابوتی محرک آنلاین، حجتُالاسلام والمسلمین محمد حجـابوالقاسم شامگاه سه شنبه در محفل انس با قرآن ک در شب شاهدة امام حسن عسکریع) در مقدس المقدسة جمكران شد، با حقيقت به عن آن آمام زمان.عج) باید برای حفظ دادگاه جهانی تلاش کنند، گفت: کسانی که می خواهند با امام زمان (عج)عج) تشاهین بیعت کلند بیشتی در مسیر استانگ ادلاد جهینی دغدڑه مند بشکند.

وی خاطرنشان کرد که در افغانستان این دختران نوجوان توسط مزدوران به خاک و خون کشیده می شوند اما تصویری وجود ندارد. العملی از سوی قربی‌ها شورت نیمی‌گرد، افزود: از هر فرصتی برای حمله به ایران اسلامی استفاده می‌کنند و به بهانه دفاع از ظالم در کشور نام خود را اختراع می‌کنند.

نماینده مجلس با بیان اینکه هر که می خواهد به حضرت پیمان مقید شود در این زمینه ظلم و بی تفاوتی نکند، خاطرنشان کرد: در زمان غیبت فقط کسانی که ایمان دارند و سالم هستند فکر می کنند منتظر جهانیان هستند. حکومت حضرت ولی عصر (عج)عج) شود و أرمانی را در مهند و بریا آن تلکند

وی با بیان ہے کسانی که به حکومت جهانی امام زمان می اندیشند.عج) برنامه جهانی است کم اهمیت و كار مي‌كنند ياداور شد: انتزر فرج نست به منتدى قائدة دعاى فرج نيست به بيد در آين راه الهى و مدون ساختن كينيم.

حجتُالاسلام والمسلمين حجـابوالقاسم با بيان آن انقلام اسلامي ايران برائي تحقيقة جهورة جانهيل حزر ولي عصرعج) است ياداور شد: انقلاب اسلامي قدرت را در جهان به نفع مستضعفان مساوي مي‌داند و دين مهار مي‌شود و همه كارها و دشمنان در راه انقلاب اسلامي است.

دکمه بازگشت به بالا