استان ها

استاندار: بهره‌وری و نوآوری از مولفه‌های اساسی توسعه و پیشرفت استان یزد است

استاندار: بهره‌وری و نوآوری از مولفه‌های اساسی توسعه و پیشرفت استان یزد است

به گزارش خبرگزاری ایواره از یزد، مهران فاطمی روز دوشنبه در کارگروه ارتقای بهره وری استان با بیان اینکه بهره وری یک امر دینی است، افزود: یکی از محورهای توسعه استان بحث بهره وری است که نیازمند برنامه ریزی و گزارش دهی است. و قطعاً جزء مهمی در ارزیابی است.

وی بیان کرد: در شرایطی که سرمایه گذاری خارجی ممکن است با مشکل مواجه شود، مشکل سودآوری می تواند این کمبود را جبران کند به طوری که سهم 30 تا 40 درصدی از رشد اقتصادی وجود خواهد داشت.

استان ایزد بر تشکیل کمیته های بهره وری در دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: در دوازدهمین همایش ملی بهره وری و رویدادهای ملی آب و انرژی در ایزد نگاه کنید تا خروجی عملیاتی داشته باشد تا هم در سطح استان موثر باشد. سطح ملی و استانی و همچنین در அத்து பியுத்திதிதை தியுக்கு தார் க்குக்க் க்கு க்க்கள் க்குக்க்கு ப்ப்ப்ப்பு பத்தம் பத்தம் kishore

فاطمی ادامه داد: اگر بخواهیم با کمک سه نفر از اعضای شورای راهبردی متشکل از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور، سازمان استخدامی کشور، رئیس سازمان استخدامی کشور به این هدف برسیم. نماینده سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان موثر در تدوین قانون برنامه هفتم، کمیته علمی و کمیته اجرایی نیاز دارم.

استاندارد يزد گفت: انجمن ها و گروه هاي فرهان سازي تعريف و تعريف بهرايي بهراوري بايد ايجاد شود.

48

دکمه بازگشت به بالا