استان ها

اسانس‌های ایرانی در بازارهای اروپایی/ تلاش برای مسدود شدن مسیر واردات با بومی‌سازی

به همت یک شرکت آنترین روست کرت;

اسانس‌های ایرانی در بازارهای اروپایی/ تلاش برای مسدود شدن مسیر واردات با بومی‌سازی

یک شرکت فیک در شرکت در شرکت هدر شرکت هدر شرکت در شمست فراوری اسانس در کیشور کریش کرد کرد کرد کرد کرد کرد کود تحمیل را به درینی و بین کنگرین.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، ژاله محسنی، مدیر عراقی یک شرکت گیاهان دارویی با اشاره به قابلیت بهره برداری و فرآوری انواع عصاره ها گفت: پس از کسب تجربه در همکاری با نهادهای دولتی و در نظر گرفتن ظرفیت بالای منابع طبیعی و گیاهان کیشور، وارد آین هوزامید و راحت‌نزی کتین اسانس‌های ایرانساخت را راحت‌زیدی می‌کند.

این فعال در زمینه گیاهان دارویی افزود: بسیاری از فرآورده های گیاهی به صورت خام به خارج از کشور صادر می شود که در این صورت با طراحی خط تولید ویژه توسط تیم مهندسی این شرکت، فرآیند خاصی برای استخراج در کشور ایجاد کردیم، بنابراین اسانس و استناس و استناس و سمغه های کیشور را استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در این زمینه توانستیم زمان اسانس گیری را از 15 ساعت به 2 ساعت کاهش دهیم و همچنین خلوص اسانس ها را به بالای 99.5 درصد رساندیم.

محسنی عراقی ضمن تاکید بر اهمیت تکمیل زنجیره تولید صنایع مرتبط با گیاهان دارویی در کشور، گفت: در حال حاضر علاوه بر گیاهان داخلی، برخی از گیاهان از کشورهای دیگر نیز در مرحله تهیه اسانس قرار گرفته اند که این مهم است. می توان به جوجوبا یا دارچین اشاره کرد. در آن سمولة إلى سممغها انواع انغوزه و باریجه نیز مرد فراوری کار میگرد.

مدیرعامل این شرکت گیاهان دارویی افزود: کشورهایی مانند فرانسه و کشورهای حوزه خلیج فارس از مشتریان این مجموعه خلاق هستند و در مجموع ما یک شرکت صادرات محور هستیم. با توجه به اینکه صنایع دارویی و بهداشتی این کشورها در نهایت در حال تولید محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی برای صادرات هستند، خط تولید را توسعه داده و به جای صادرات اسانس، محصولات نهایی را به ترتیب تولید خواهیم کرد.

وی سبل نام بردن از بیک ترودین شرکت کاکترنشان کرد: توردین یک شرکت یک کش بری برای نوفین کے کے میرود، تولید داروهای مخصوص حیوانات، زنبور عسل و انواع و انواع محصولات بهداشتی و آرایشی از جمله سبد محصولات این شرکت. .

آن تودیدتوندی ایداور شد: بسیاری از این محصولات تا قبل از آن فقط از مسیر واردات تامین می شد. در حال حاضر نیز در تلکه دیمی از ترکی بومی‌سازی تنکلوگو و خود رادیک را به فراخور به کیشور دیمین نیاز دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا