اقتصادی

از ظرفیت تولید کنندگان داخلی در ناوگان حمل و نقل استفاده می‌کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

از ظرفیت تولید کنندگان داخلی در ناوگان حمل و نقل استفاده می‌کنیم - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، ساختمان و خدمات شهری شهر آفتاب به ویژه استفاده از ظرفیت شرکت های خصوصی در نوسازی شهر آفتاب بازدید کرد. ناوگان اتوبوسرانی بهم و برودیک در کیشور، متاسفانه بیش از یک دهه است که شهر تهران در راستای گسترش ناوگان اتوبوسرانی هیچ محصولی از شرکت های تولیدی خریداری نمی کند.
وی با بیان آن حیز نیاز بری کرید شهری بوس بیش از تدرید شرکت های درینی است; بیان داد: در آیین ماسلا حتی بخش خصوصی پیشنهاد داد که تا زمانی که ظرفیت تولید شرکت های داخلی با توجه به تقاضای واردات تامین شود. این در حالی که است که به هیک تطبیق شهرداری و شوره شهر هذا دریم دریم و برا دریم کیشور را دریم به هیک کرداری و شوری شروه ایت به کیں به هیک شوریداری و شوری شروه ایت دریم.
رئیس شورای شهر ضمن استقبال از وجود تنوع در ارائه کاربری های مربوط به خدمات شهری در غرفه گفت: همچین ظرفیت وجود دارد
चमरान बा बियान अका अगा अगरांतरी है बाउने नियास अनर दाष बैस शहाष र के लिए हिंदी हिंदी हिंदी बेह बेह विव विवरट विव के के के है है है है ؛ من اعلام کردم: اگر شرکت های داخلی بتوانند تا پایان سال جاری حدود 2000 دستگاه اتوبوس را تامین کنند، قطعا از آنها استقبال خواهیم کرد.
قلمني است; هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری باخمن грохоп ход родукты ра др дорога تا 27 یا 30 آنلاین 1401 در. شهرآفتاب به علاقه مندان معرفی می کند. ون باری اینرودز، مینی بوسه پاگاسوس، زور 8.5 تن قدرت و کشنده 460 شامل خودروهای تجاری و بار در این نمایشگاه حضور دارند.
همچنین؛ گروه بهمن در زمینه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز محصولات و کاربری هایی مانند کپسول آتش نشانی، زباله جمع آوری، ایزوله و اتوبوس CITY12 را دارد.
بهمن در فين بين بین المللی شهر آفتاب برای علاقه مندان به موتور سیکلت نیز محصولی دارد و علاقه مندان به موتورسیکلت و موتورهای چهارچرخ می توانند از این محصولات در نمایشگاه دیدن کنند.

دکمه بازگشت به بالا