اقتصادی

ارتقای استانداردهای لوازم خانگی؛ در دستور کار

ارتقای استانداردهای لوازم خانگی؛ در دستور کار

مهدی اسلام پناه با بیان اینکه تدوین استانداردها و استقرار استانداردهای دقیق تری در حوزه لوازم خانگی در دست اقدام است، گفت: این استانداردها با دقت و دقت در ارائه خدمات به مصرف کننده رصد می شود.

وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی در این زمینه کمک می کنند، گفت: واحدهای تولیدی برای رقابت در بازارهای داخلی و صادراتی نیازمند ارتقای کیفیت هستند.

به جورة آن مقام عرض المزيد جديد STANDARDS در انجمن تحميل تحميل هذائية با كمبوت تحديقة در حال نمع است. برای یکی در بکش کولرهای آبی با سابریک تورید سنداری شدند.

وی افزود: در حال حاضر قوی ترین واحدها در معاونت تحقیق و توسعه در حال ارائه ایده های خود برای ویرایش استاندارد هستند. اما تعدید سندرادها یک فرشاء دارد و شخ تا 9 ماه تول می‌کشد. بنابراین بخشی از استانداردها در سال آینده تعریف می شود.

واردات لوازم خانگی از سال 1396 ممنوع است و در حال حاضر بیشتر کالاهای خارجی موجود در بازار، کالای قاچاق است که با گارانتی های جعلی به فروش می رسد. بر اساس مصوبه اولیه شورای هماهنگی شورای سوم جمهوری اندونزی و تمدید آن، ممنوعیت واردات لوازم خانگی تا پایان سال 1400 ادامه داشت و پس از آن تصمیم گرفته شد تا مجدداً تصمیم گیری شود. . از سال گذشته اظهارات ضد و اعتراض آمیز درباره امکان آزادسازی واردات لوازم خانگی مطرح شد اما در نهایت وزارتخانه اعلام کرد که برنامه ای برای واردات لوازم خانگی ندارد.

به توكيل در آن سالها با عادات با تحميل ها و صبحائي ها با عادي است அக்குக்குக்குக்க்குக்குக்குக்க்குக்குக்குக்குக்குக்க்குக்குக்குக்க்குக்க்குக்குக்க்கள் همچنین در آینده رقابتی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی وجود نخواهد داشت که منجر به وابستگی به صنعت لوازم خانگی می شود و این صنعت شبیه به وضعیت صنعت خودرو می شود و کالای ایرانی از رشد و کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود. بهبود موافقان آزادسازی واردات لوازم خانگی می گویند قانون حقوق مصرف کنندگان را در نظر نمی گیرد، اما مخالفان معتقدند تولیدکنندگان ایرانی شرایطی برابر با تولیدکنندگان خارجی برای رقابت با آنها ندارند.

بیشتر بخوانید:

220 46

دکمه بازگشت به بالا