اقتصادی

اجرای برنامه هفتم توسعه؛ کلید برون رفت از مشکلات اقتصادی

اجرای برنامه هفتم توسعه؛ کلید برون رفت از مشکلات اقتصادی

ایواره/اصفهان وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: وفاق دولت و مجلس در فرامة هفتم تعلیقات راح برون رفت از ثلاث ثلاث و آنتری کونیوی است.

سید احسان خاندوزی امروز (پنجشنبه پنجم اردیبهشت) در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر با بیان اینکه برای حرکت در مسیر تحول اقتصادی باید عادات و سیاست های اقتصادی قبلی را کنار بگذاریم، گفت: وضعیت کنونی که به عنوان میراث داریم حاصل سال ها سیاست های نادرست در حوزه اداری و اجرایی است که نقطه تحول و بهبود تدریجی خواهد بود.

وی مشکلات و مشکلات اقتصادی و صنعتی برنامه هفتم توسعه را دانست و افزود: با موافقت دولت و مجلس در برنامه هفتم توسعه و پایبندی به اجرای آن می توان امیدوار بود از شرایط فعلی اقتصادی و صنعتی به رفاه و توسعه .

به گزارش ما، وزیر امور اقتصادی و دارایی، صبر اجتماعی و مسئولیت اجتماعی در جامعه را رمز موفقیت در اصلاح و تغییر ساختار اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: اجرای عدالت اقتصادی و عدم تعادل در عدالت توزیع منابع به مناطق کمتر خوش شانس نیاز به یک قدم نیهادن در مسیر کامیک و تعالی در حمایت، همدلی، سابریک و تحمری احاد جامی و صبوری در زیتون به ووده است.

وی با یک با کہوںدگی 5 درصد مالیات در سال جاری ادامه داد: اخذ مالیات با هدف تضعیف تولیدکننده و در نهایت نظام اقتصادی کشور نیست، بلکه اجرای صحیح قانون مالیات و لغو مالیات است. معافیت ها مزایای مالیاتی بیشتری را برای تولیدکنندگان قانون به همراه خواهد داشت.

خاندوزی با بیان اینکه ایران در حال اصلاح نظام معافیت های مالیاتی نامشروع است، گفت: باید فرارهای مالیاتی ایجاد شده در گذشته شناسایی و درآمدهای ناشی از بازگشت فرارهای مالیاتی شناسایی و نرخ مالیات برای واحدها کاهش یابد. قانونی و شفاف ایجاد خواهیم کرد و تحول باید به صورت هدفمند، قانونی و نظام مند از ساختار داخلی هر نهاد و دستگاهی که ایجاد می شود و دستگاه های اجرایی مسئول گشایش کار واحدهای تولیدی و صنعتی هستند انجام شود. .

همچنین سید محمد رضا کاظمی‌تبا، استاد شاهین شهر و میمه در زمینه محکومیت حرکت تروریستی و حرم مطهر امامزاده احمد بن موسی (علیه السلام)، شاهین شهر و میمه رتبه اول را در وضعیت شهرسازی، پذیرش مهاجر، تولید ارزش افزوده در بخش صنعت، تولید دام و کشتارگاه دارند. تولید، تولید شیر و تخم مرغ ارسال کالا به شهرستان های همجوار و این مقام با خدمات 44 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم اجر می شود و گفت: این شهرستان برای تثبیت خود موقعیت فعلی، رشد و توسعه آن، نیازمند توجه ویژه در سیاست دست به منظور حل و فصل مشکلات است. تامین ندینگی سد وید توریدی تسورینی تسورینی تسرکی است

وی با کیں به کنگی به لیلی در کاشینت و کاشنتی در کرستان در داد داد:

حجت الاسلام قاسم هاشمی، امام جمعه شاهین شهر وی همچنین با محکومیت حمله تروریستی شیراز تصریح کرد: اگر همه نهادها و دستگاه ها به وظایف خود به درستی عمل می کردند ایران دچار حملات تروریستی نمی شد.

وی با انتقاد از عملکرد نظام آموزشی کیشور افزود: دولت های گذشته با کنار گذاشتن نظام آموزشی فرش قرمز تخریب فضای جوانان و جوانان را با امضا و اجرای سند 2030 پهن کردند.

امام جمعه شاهین شهر ادامه داد: امپراتوری رسانه ای غرب با استفاده از فضای مجازی، افرادی که در دست جوانان هستند، توانستند در یک هفته بیش از 17 هزار و 363 دروغ در ذهن آنها بیاندازند. و تنها راه درمان آنها بهبود عاجل نظام آموزشی است.» از صفر تا صد.

همچنین حسينعلي حجي دليغاني نماينده مردم شاهين شاهير و مردم جمهوري اسلامي، گفت: هر زمان جموهری اسلامی در استان کریں و جهشی در همه قدمه ایندی، اکومینی، سیاسی، نیزمی و … است با بھیکی و کوتسیم عز در دوشمان خود روبر شود.

وی جراحی اقتصادی را امری اجتناب ناپذیر برای کشور دانست و افزود: با اجرای جراحی اقتصادی مشکلات و مسائل اقتصادی در جمهوری اسلامی روشن شد که نیازمند تلاش بی وقفه دولتمردان و سیاستمداران بود. حل آنها، و همزمان با اجرای این تلاش ها، اقدامات تخریبی در جمیعة نظامان شد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برکور در مجلس با بیان جهومری اسلامی وارد جونگی هنیبی شده آست، رضا داد: کیشور در کرین کیمت کے کے ساماندهی شده دوشمان متشکل از ضد فرهنگ، ضد دین، ضد هنجار. ، ضد نظامی و تروریستی را تجربه کرده است.

وی هل کیشری را را مرهون هل کہ کے کے و دولیتی دانست و کردا داد: برک از کیشنی کیشری کیشری از سوی دیگر عادی موسیدها در جمیعت با از سوی میدیا ملیی نیز بیستمدی می شود که در بین احاد جامی را زائیده است زدی.

حاجیدلیگانی ادامه داد: اصلاح ساختارهای اداری کشور، تسهیل شرایط اخذ وام از مردم هر منطقه، عدم تملک واحدهای صنعتی که توسط بانک ها وام می گیرند یا راه اندازی مجدد آنها پس از مالکیت و رفع تبعیض ماهانه کارکنان دولت در ادارات مختلف، راهکارهایی است. برای برون رفت از برخی مشکلات اقتصادی کیشور است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا