اجتماعی

واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان/ در برخورد با فساد با احدی تعارف نداریم

واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان/ در برخورد با فساد با احدی تعارف نداریم

ایواره/گلستان استاندارد گلستان در تعریف به هواشی دستگری یکی از مدیروس شهر گرگان به تقویر دروه روشو تعریف نشان داد.

علی محمد زنگنه عصر امروز 21 شهریور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در برخورد با فساد خط قرمزی نداریم، همه به مردم خیانت می کنند و می خواهند امید و توقع ایجاد شده در مردم را بدون مقدمه شوکه کنند. آی تی.

وی با بیان اینکه هیچ گونه باطن نگری در رابطه با فساد نداریم، افزود: رئیس جمهور در حکمی که به بنده در بندهای مختلف قانون داده به رئیس جمهور احترام گذاشت.

استاندار گلستان افزود: همه عرض المتفلاد به در دولت ردولمی بر کرکی للسلیسی میزید بدانند هیک درادری با احدی و در برابر فساد بادر ما کیں و سرید بود.

زنگنه از اقدام هوشمندانه، دقیق و قاطع دستگاه قضایی استان قدردانی می کند و یادآور می شود: پرونده مدیر شهری گرگان با رعایت عدالت و همه جوانب رسیدگی می شود، اهتمام ویژه ای دارم و در جلسه امروز همایش ، به تمامی استانداران اعلام کردیم که قرار است این مهم را سرلوحه خود قرار دهیم.

به رابوت آسنا، تی دورین کیک کبر دستگری یک از مدیر شهری کرگان به تقویر دوزوه هایدی به همور دادت.

ماجرای این تصمیم توسط یکی از مدیران شهر گرگان با کشف سکه های طلا به عنوان رشوه گرفته شد و در تشریح جزییات این ماجرا گفت: این مدیر تصمیم به کشف 100 سکه طلا گرفت. یک پرونده که در بخش حقوقی این دستگاه دچار مشکل شده بود، با کشف 27 سکه طلا به عنوان عنوان پرداخت توسط این مقام مسئول منتفی شد و توسط سربازان ناشناس دستگیر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا