اقتصادی

هیچ گزارشی مبنی بر کمبود سوخت در مناطق مرزی اعلام نشده است – ایواره

هیچ گزارشی مبنی بر کمبود سوخت در مناطق مرزی اعلام نشده است - ایواره

مدیرعامل شرکت تولید نفت ایران در تشریح عملکرد این شرکت در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین، امام حسین (ع) گفت: حدود یک ماه پیش اقدامات ویژه ای در شرکت اندیشیده شد و در حال حاضر ، با توجه به شرایط و تعادل بین تورید اومسرف در کیشور، خوشبختانه تا کونون هیکگونه روگوی استان بر کامبوک سوک در مرزی کیشری در کیشری در کیشور هیکندی است.

به گزارش ایواره، علی اکبر نژادعلی گفت: با توجه به شرایط موجود، تامین سوخت در مناطق مختلف با همت کارکنان ورزشگاه و مناطق تامین سوخت در تمام نقاط غرب کشور با چالش مواجه خواهد شد. از جمله مناطق ایلام، کرمانشاه، کردستان، آبادان و احواز و اهمه مرزهای که مسیر کایران کایران بود، به نھو احسن نمع شد.

نژادعلی با بیان اینکه سوخت رسانی به تمامی نقاط مناطق این مناطق نیز به صورت بهینه انجام شد، تصریح کرد: 18 جایگاه سیار در نقاط مرزی ایجاد شده که از این تعداد 6 جایگاه سیار در مرز مهران و 2 جایگاه در مرز مهران مستقر است. مرز خسروی 3 ایستگاه در مرز چیزابا 2 ایستگاه در شلما، 3 ایستگاه در خرمشهر، یک ایستگاه در مرز تیمورلانه و یک ایستگاه در مرز باشماق و همچنین یک ایستگاه سیار در کرمان برای عبور و مرور بازدیدکنندگان از شرق تا غرب کشور آماده ارائه خدمات هستند.

رئیس هیئت مدیره شرکت پخش ملی با تاکید بر اینکه میزان ذخیره سازی فرآورده های نفتی از قبل پیش بینی شده است، از ذخیره سازی قابل توجهی در مناطق کرمانشاه، ایلام و آبادان خبر داد.

بر اساس اعلام شرکت ملی صادرات نفت، آنها از افزایش سهم اتوبوس های بین شهری که زائرین را از سایر نقاط کشور به شهرهای مرزی جابجا می کنند خبر دادند و گفتند: کارت سوخت 3000 تا 500 اتوبوس بین شهری بین 5000 تا 7000 لیتر.” علاوه بر سهم ماه جاری با هماهنگی شهرستان اربعین حسینی و با اعلام سازمان حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای سوخت ذخیره سازی شد.

وی کرید داد: افزون برین، اتوبوس هایی که از منطقه آراکان می آمدند و تازه از کارخانه ها می آمدند نیز برای تسریع در جابجایی زائران از شهرهای مرزی به هر کدام 250 لیتر نفت و گاز اختصاص داده شد.

این مقام مسئول میزان تحویل سوخت و خدمات ارائه شده به بازدیدکنندگانی که باید به اولین شهرهای عراق منتقل شوند نیز گفت: نفت غاز بوسوهای آن سوی مرز نیز تامین می کند. ضمناً با هماهنگی مقامات مسئول، نصب گاز نفت در خودرو الزامی است.

وی کا تامین کننده لیک موکبها در هوز روشنای و پوک و پوز نیز کردی کرد: تاکنون مشکلی در این زمینه گزارش نشده است و خوشبختانه تعداد مناسبی از خودروها موجود است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اینکه امسال در کنار سایر بخش ها، امسال عملکرد اربعین حسینی بسیار خوب بود، گفت: این نتیجه زحمات مسئولان و کارکنان این شرکت است. شرکت به ویژه در مناطق معین و مرزی است.

وی در پایان ضمن تکریم و تقدیر از مسئولین و کارکنان این شرکت به ویژه همکاران در نقاط مرزی و محل های برگزاری رژه گفت: امیدوارم این خدمت مورد رضایت سرور و شهدا باشد. آقا امام حسین (علیه السلام).

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا