حوادث

موج سنگین بازگشت زائران اربعین / از مراجعت به مرزها جهت خروج از کشور خودداری کنید

موج سنگین بازگشت زائران اربعین / از مراجعت به مرزها جهت خروج از کشور خودداری کنید

فرمانده اداره کیشور به زائران حسینی توصیه کرد: در آستانه اربعین با توجه به بازگشت سنگین زائران اباعبدالله الحسین (ع) و سیاست مرزی عراق از مراجعه به مرزها خودداری کنند. به خصوص مهران و شیلینگ برای خروج از کشور.

طبق گزارش ما، سردار حسین اشتری در ارتباط با برگزاری ویدئو کنفرانس با اجلاس اربعین در سراسر کشور با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی زحمتکشان در این رسالت مقدس و علو درجات الهی همه آنها را گفت: با تعليق به ستيحة مرزي عراق در استنا عربين حسيني، ايراني زايران از زيرت به مرزها بايد خودداري كنند.

رئیس اداره کیشور با بیان اینکه تردد در محورهای اصلی منتهی به شش مرز پرحجم اما روان است، گفت: به زائرین عزیز توصیه می شود زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و با خستگی و خواب آلودگی حرکت نکنند. ، کردی کرده تا از کرکرین شدامدیدی در جدایی ها در امان بشکند و به سلامت به برسود برستان.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی تاکید کرد: تمامی یگان های درگیر در این ماموریت بزرگ اربعین حسینی با بهره گیری از سامانه های کنترل هوشمند تا بازگشت کامل زائران، برقراری نظم و امنیت و ارائه خدمات بهینه به عاشقان حسینی را در دستور کار خود قرار دهند. بازدیدکنندگان اربعین به محل می رسند.

گفته می شود سردار «اشتری» آخرین وضعیت مرزها را در قالب ویدئو کنفرانس ابلاغ کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا